Video

Andrea Pomeje má záchvat pláče na balkóně: Já na to nemám. Aničce chybí táta…

Andrea Pomeje (30) odjela pracovně do Thajska jako djka. Oporou po smrti manžela Jiřího Pomeje (†54) je jí přítel Petr Plaček. Andrea se dosud na Instagramu usmívala od ucha k uchu, ale nyní se rozhodla, že už nebude nic předstírat. Na balkóně v Bangkoku se rozhodla skrze sociální síť k fanouškům promluvit.

10 fotek
Andrea Pomeje tentokrát natočila pěkně dlouhé Instastories, kde se svěřuje, jak se momentálně cítí. Po smrti Jiřího Pomeje, který podlehl rakovině, totiž není všechno růžové, jak se zdá.

“Nastal ten správný čas, abychom si promluvili. Jsem teď 24 hodin v Thajsku. Dali jsme storíčka a pár postů a už mi chodí zlé a nenávistné zprávy od určitých lidí, kteří řeší, že jsem na místě, kam jsem jezdila s Jirkou, že jsme se tady brali a mám to s ním spojené. Jsem prý bezcitná a bezpáteřní. Měla bych prožívat smutek a nejezdit nikam do Thajska,” promlouvá Andrea z balkónu v Bangkoku.

“Lidi, prosím vás, přestaňte soudit nebo si dělat závěry podle Instagramu nebo Facebooku. To není vizitka člověka,” pokračuje Andrea začíná postupně natahovat.

“Den má 24 hodin a vy nevíte, co ten člověk na druhé straně během něho prožívá. Jsem tu pracovně a pracovně jsem tu byla i s Jirkou. Přestaňte mi psát. Vystupování tady je pro mě reklama. Práce. Jsem na sebe pyšná, že jsem tady a je mi smutno, že tyhle věci musím vysvětlovat. Řešte jen sami sebe a kašlete na ostatní věci,” říká Andrea a po tváři se jí kutálí slzy.

“Chápu, že pro někoho je to asi terapie, psát někomu něco ošklivého, ale netušíte, co se tu děje. Asi na tyhle zpovědi nemám,” hroutí se.

“Nepiště mi,” opakuje. “Bojím se pak usmát do fotky. Už jen to, že jsem musela jet hrát po pohřbu Jirky, je těžké. Musela jsem jet, musela jsem vydělat peníze. Nikdo za mě nic nezaplatí,” pokračuje.

“Nezlobte se na mě, že žiju teď jinak. Na jednu stranu jsem šťastná a zamilovaná a na druhou stranu koukám na svoje dítě, kterému chybí táta. Nechci, abyste mě soudili podle Instagramu,” apeluje na fanoušky Andrea. Snad se nad ní teď někteří nepřející pisálkové slitují a přestanou ji bombardovat nepříjemnými vzkazy.

Jste často smutní? Neuvěříte, co to vypovídá O VAŠÍ INTELIGENCI
Smutek ze smrti matky zaháněla přejídáním. Pak si řekla STOP

Autor: Han

Diskuze