Zdroj: TV Nova
Važte si svého zdraví

Andrea Pomeje a její muži: Po Jiřího rakovině přiznal těžkou nemoc i urostlý přítel Petr Plaček!

DJka Andrea Pomeje (30) a manželka nemocného herce Jiřího Pomeje (53) randí už několik měsíců se sympatickým klempířem Petrem Plačkem (38). Ten teď přiznal, že ho už dlouho trápí těžký zdravotní problém.

9 fotek
Andrea Pomeje musí být opravdu silná žena. Po tom, co s Jiřím prožila, to vypadalo, že se od něj díky rozvodu bude moct oficiálně odpoutat a uleví se jí. Když se však dozvěděla, že se jejímu stále ještě manželovi vrátila rakovina, která tentokrát napadla kosti, rozhodla se udělat vstřícný krok a rozvodové řízení přerušit na dobu neurčitou. Přesněji do doby, než bude Jiří v lepším zdravotním stavu.

Djka Andrea má ale naštěstí v těchto těžkých chvílích po boku svého nového přítele Petra Plačka. Ten vyjádřil upřímnou lítost vůči nemocnému Jiřímu, protože si uvědomuje, že by malá Anička (5) mohla přijít o tatínka Všichni se proto modlí, aby se Pomeje uzdravil a viděl dceru vyrůstat. Sám Plaček se teď potýká s nemocí, naštěstí však zdaleka ne tak vážnou.

Na sociálních sítích má Petr mnoho fanoušků, kteří vědí o tom, že se Petr momentálně pere s nachlazením. Některé však pobouřilo, že s takovou banalitou hned běží do nemocnice. Jak ale sám vysvětluje, má to svůj důvod, za kterým stojí o něco vážnější nemoc. „Ano, jsem nemocný. Měl jsem horečku a došel jsem si na pohotovost, ale rozhodně bych neřekl, že fňukám. Viděl jsem komentáře typu s rýmičkou do nemocnice plus dost sprostých slov. Jelikož se od tří let léčím s docela těžkým astmatem, musím se o své zdraví starat trochu víc než zdravý člověk,“ přiznal Blesku urostlý Petr, který na první pohled vypadá, že ho žádná rýmička nemůže skolit. Astma je ovšem podceňovaná nemoc dýchacího ústrojí, která může při běžném nachlazení způsobovat různé komplikace. A toho si je Petr dobře vědom.
 

Autor: bin

Diskuze