Život po Výměně

Andrea je vytočená do ruda. Lidé ji napadají, že je kriminálnice!

Andrea si prožila doslova peklo během natáčení v náhradní rodině. Ovšem reakce, které se začaly objevovat na sociálních sítích po uvedení ukázek k premiérovému dílu, ji vytočily k nepříčetnosti.

6 fotek
V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu žijící na severozápadě Čech, ve městě Jirkov v bytě 3+1, kterou tvoří mladá Markéta (22) s přítelem Pavlem (36), kteří vychovávají děti Dominika (3), Markétu (1,5) a Tadeáše (7 měsíců). Druhá rodina žije Horním Jiřetíně v pronajatém rodinném domě. Tvoří ji Andrea (48), Milan (42) a dcera Adriana (10).

Účastí v úspěšné reality show se Andrea snažila docílit toho, aby si její partner uvědomil, co má doma. To se jí také povedlo a Andrea byla nesmírně spokojená. To ovšem jen do doby, než se začaly objevovat ukázky k premiérovému dílu Výměny manželek, které spustily lavinu vulgárních urážek na adresu Andreiny rodiny. To Andrea nečekala a je z nich přímo zhnusená. „Zamrzelo mě, jak se o nás mluví, ze mě udělali kriminálníka, který seděl za vraždu, že jsem vězenkyně, že to je Výměna muklů a ne Výměna manželek,“ říká rozhořčeně. „Já se za to nestydím, že jsem byla v base, do vězení se dneska dostane úplně každý. Můžete jet autem, srazíte člověka na přechodu, který vám tam vběhne na červenou, když vy máte zelenou a jste tam, neuděláte s tím vůbec nic,“ pokračovala ještě.

Nabyté zkušenosti stmelily rodinu dohromady. „Vážím si svojí rodiny, kterou bych nikdy neopustila, už dávno vím, že jsou skvělí,“ říká Andrea. „Chtěla jsem, aby si Milan vážil toho, co má doma, já bych pro něj udělala cokoliv na světě. Žádná ženská předtím pro něj neudělala tolik, co já. Stejně tak on pro mě udělal více než kdokoliv jiný před ním.“ Milan se také po Výměně uklidnil a už nekřičí jako dříve.

Nový díl oblíbené reality show Výměna manželek sledujte ve středu 3. dubna ve 20:20 na Nově!

Život s kriminálníkem: V jakých případech překousnout špatnou minulost partnera?
Jak se z tebe stal člověk, kterým jsi?

Autor: Han

Diskuze