Selena Gomez
Zdroj: Profimedia
Máte strach?

ANDĚL, NEBO DÉMON? Neuvěříte, jak se ukázala Selena Gomez! Předvedla svou ďábelskou stránku

Mladičká dračice Selena Gomez (23) si takhle jednou vyrazila do víru nočního New Yorku. Popová kráska asi chtěla být nenápadná, a nepoutat na sebe zbytečně pozornost. To se jí ale díky jedné věci příliš nepovedlo.

7 fotek
Popová hvězda Selena Gomez se nezdá. Kdo by hádal, že téhle tvářičce už táhne na 24 let? Asi málokdo. Za normálních okolností Selena vypadá, jako kdyby právě vyšla ze základky. Roztomilou tvář andílka a tělo bohyně by jí zkrátka mohla závidět kdejaká patnáctka.

Ne nadarmo kdysi Selena ulovila spratečka Justina Biebera (22), který se i přesto, že byl mladší, nechal okouzlit andělským šarmem zpěvačky. Kráska se zpěvákem měla celkem peprný vztah, slzy a rozchod střídaly šťastné návraty. Pak ale Seleně došla trpělivost, a rozjíveného Justina kopla definitivně do zadku.

Od té doby se začala zase soustředit na pěveckou kariéru. I tak si ale najde čas na trochu té zábavy, proto se po svém koncertě v New Yorku jela odreagovat do jednoho z místních klubů. Aby na sebe nepoutala velkou pozornost, oblékla se do černého kompletu. Bylo by jí to i vyšlo, ale výrazné brýle s červenými skly jí velmi rychle prozradily, a tak oku médií holt neunikla.

Zpěvačka je ale jinak v plném pracovním nasazení. Důkazem je i to, že se Česká republika poprvé v historii dočká jejího velkolepého koncertu v pražské O2 areně, a to už na podzim tohoto roku! Koncert má být součástí evropské části turné s názvem Revival Tour. Jak název napovídá, Selena se na hudební scénu vrací zkrátka v plné polní!

Autor: bin

Diskuze