Thom Miller - 5
Zdroj: Profimedia
Kněz dívkař

Kněz pojal za manželku školačku. Hrozné, co? Ale to není zdaleka to nejhorší...

Papež František šíří světem myšlenku, že katolická církev musí projít proměnou, aby vyhovovala moderní společnosti. Thom Miller ale asi zašel až příliš daleko.

4 fotky
Šedesátiletý Thom je několik let ženatý, a přesto si pořídil milenku téměř v pubertálním věku, Rebu. Ta s ním po čase otěhotněla, a tak se milenecký pár rozhodl pro svatbu. Že je pastor již ženatý, ovšem nevadí. Jeho stávající manželka celou věc plně schvaluje a těší se na společnou výchovu očekávaného potomka.

"V kostele o polygamii nekážu, ale myslím si, že je to velmi křesťanské," říká Thom. Kromě víry se zaštiťuje také životem v Americe, která má umožňovat maximální svobodu. Že považuje obě ženy za rovnocenné dokazuje i toto jeho tvrzení: "Co se týká sexuality, nemám favoritku. Rád trávím čas s každou mojí ženou."

Reba ani manželka Belinda se ale na celou situaci, alespoň ze začátku, nedívaly tak optimisticky. Trojice se nevyhnula zuřivým hádkám ze žárlivosti. Snad i z tohoto důvodu staví Thom obrovské křídlo, kde by každá z žen měla svůj vlastní prostor. Pro jistotu...

Autor: kn

Diskuze