Alexis Ren - 1
Zdroj: Instagram
Pohled pro bohy

Tohle tělo má na Instagramu 10 milionů fanoušků! Americká topmodelka kvůli dokonalé postavě trpí jako zvíře

Americká topmodelka Alexis Ren je opravdu neskutečně krásná. Bohužel však nepatří mezi ty šťastné ženy, které byly dokonalými křivkami obdařeny od přírody. Co pro to všechno musí dělat?

12 fotek
Alexis Ren se narodila v Kalifornii a brzy oslaví teprve dvacáté narozeniny. Za svůj krátký život toho stihla opravdu mnoho. Už jako třináctiletá dostala příležitost pracovat pro vyhlášenou módní značku. Poté byla několik měsíců na volné noze, až jednoho dne přišla její velká příležitost a posun v kariéře modelky. Když jí bylo čtrnáct let, podepsala smlouvu s přední modelingovou agenturou v LA. Agentura se zaměřovala na vyhledávání nových talentů a tím Alexis bezesporu byla.

Díky své dokonalé postavě spolupracovala například i pro Calvina Kleina. Její sexy křivky nejsou zadarmo, přesněji řečeno jsou tvrdě vydřené a vyžadují silnou vůli, píli a velké odříkání. Při své výšce 174 cm váží dívka pouhých 52 kg, a její pas měří neuvěřitelných 55,88 centimetrů!

Každý den posiluje a cvičí víc jak dvě hodiny jógu. Upravený má i jídelníček, kde vypustila vše, co podle ní tělu nepřináší nic dobrého. V jejím jídelníčku tedy nenajdete žádné červené ani tučné maso, pečivo, nebo těstoviny. Vyhýbá se také alkoholu, cukrům a samozřejmě fastfoodům. I přesto, že tvrdí, že jí takzvaně vše, na co má chuť, obvykle je to raw strava z biopotravin.

Zda je nutné, aby modelky trávily každý den dvě hodiny cvičením, nechť posoudí každý sám. Avšak své ovoce, respektive fanoušky, to krásné modelce přineslo. Vždyť má na Instagramu přes 10 milionů obdivovatelů!
 

Autor: ham

Diskuze