Xochytl Greer
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně jako vzor

Američanka chtěla vypadat jako vévodkyně Meghan: Co myslíte, povedlo se? FOTO

Pro Američanku Xochytl Greer (36) je velkým vzorem vévodkyně ze Sussexu Meghan. Žena se proto rozhodla, že se jí chce podobat a podstoupila plastiku. Podle některých se však příliš nepovedla.

7 fotek
Vévodkyně Meghan se po svatbě s britským princem Harrym stala inspirací pro mnoho žen. Nejedna by chtěla vypadat jako ona nebo se alespoň stylizují podle jejího šatníku. Pro jednu Američanku se stala vzorem natolik, že se rozhodla vypadat jako ona.

Xochytl Greer kvůli tomu dokonce neváhala jít pod kudlu. Nechala si u plastického chirurga vylepšit obličej i postavu. Teď je se svým vzhledem naprosto spokojená, ačkoliv ani předtím nebyla ošklivá.

Podstoupila úpravu lícních kostí, rtů, nosu, dále si nechala odsát tuk z břicha, stehen a hýždí. Celá tato investice ji stála 30 tisíc dolarů, v přepočtu necelých 670 tisíc korun. Zákrok byl navíc proveden před kamerami televizního pořadu ABC Nightline.

"Líbila se mi její postava, představovala vzor silné ženy. Po tom, co začala chodit s Harrym, jsem jí začala fandit ještě víc. Je to taková naše americká princezna, reprezentuje zemi a je fantastická," rozplývá se nad Meghan trojnásobná matka.

Někteří lidé však komentovali, že by měl chirurg ženě vrátit peníze, protože výsledek jeho práce se značně odklonil od původního záměru. Xochytl si však nepřipouští, že by se svému idolu nepodobala a je nadmíru spokojená. "Když je Megan v televizi, moje dvouletá dcera vždy křičí, že vidí mámu," pochvaluje si.

Anketa

Podobá se podle vás Američanka vévodkyni Meghan?

Hlasovalo 235 lidí.

Autor: mk

Diskuze