Ufo
Zdroj: Profimedia
Záhadný objekt

Američan sledoval na zahradě ptáky: Pak natočil UFO! VIDEO

Američan měl v plánu zachytit na svou kameru pouze několik ptáků, nyní věří, že nafilmoval UFO. Video se stalo na internetu virálním

Prodavač Bret Harrison Jones (34) ze Severní Karolíny natáčel a fotil ze své zahrady místní ptactvo. Když skončil, zahlédl něco neuvěřitelného. „Rozhodl jsem se, že to zkusím natočit. Viděl jsem to přibližně 10 vteřin a kamera se mi na to nechtěla zaostřit, takže jsem myslel, že jsem to vůbec nezachytil,“ popsal Američan onu situaci.

Když přišel domů, prohlédl si záznam z kamery a byl překvapen. „Něco takového jsem vůbec nečekal,“ říká Jones. „Myslím, že je to něco nevysvětlitelného. Nevím jistě, jestli jde o lidský výtvor, nebo něco mimozemského,“ říká. Domnívá se, že byl objekt ve výšce letu komerčních letadel, možná i výš.

Ve videu můžete vidět Jonesonovy záběry. Někteří tvrdí, že je to balónek, ze kterého visí provázek, to on ovšem odmítá. Co je opravdu zachyceno na videu se můžeme pouze domnívat. Část lidí bude objekt považovat za balónek, dron nebo jiný lidský výtvor, ale najde se i mnoho těch, keří věří, že jde o technologii z jiného světa. Je na vás, na kterou stranu se přidáte.

Autor:

Diskuze