Amanda Gill - 1
Zdroj: facebook.com
Rodina má jasno

Amanda (†41) jela na cestu kolem světa. Domů se vrátila bez očí, srdce a mozku!

Angličanka Amanda Gill chtěla procestovat kousek světa, a tak se vydala na dobrodružnou cestu úplně sama. To se jí ale bohužel stalo osudným. Přišla nejen o život, ale i o některé orgány.

3 fotky
Amanda Gill se rozhodla procestovat několik kontinentů. Mezi plánované destinace patřilo i Mexiko, ze kterého se už bohužel živá nevrátila. Žena totiž trpěla cukrovkou, a tak se jí jednou udělalo zle a musela do nemocnice. Tam jí ale nebyla dlouhých dvanáct hodin poskytnuta žádná péče, její stav se výrazně zhoršil a na následky toho poté zemřela.

Když bylo její tělo převezeno zpět do rodné Británie, na pitevně zůstali při vyšetřování jejího těla v šoku. Ženě totiž chyběly oči, srdce i mozek. Její rodina má jasno, k čemu přesně došlo. Důkazy ale bohužel žádné neexistují.

„Přijela domů úplně prázdná. Ukradli všechno uvnitř jí. Když se tohle stalo Amandě, kolika dalším lidem se to přihodí znovu? Myslíme si, že její orgány byly ukradeny a prodány,“ přiznala hrozivou domněnku Amandina matka Elaine Hines (65) pro magazín Sunday People. v Mexiku totiž černý trh s vnitřními orgány není žádnou výjimkou, a tak se dokonce mohlo stát, že to celé nebyla náhoda, ale plánovaná vražda.

Autor: bin

Diskuze