Gunnar Bentz a Jack Conger - 5
Zdroj: Profimedia
Kluci jedni (na)mazaní

VANDALISMUS V RIU: Američtí olympionici mají z ostudy kabát. Až uvidíte, co provedli, nebudete chápat!

Americký plavecký tým si z Ria odnesl nejen medaile, ale také pěknou ostudu. Po skončení disciplíny se část atletů rozhodla své úspěchy i neúspěchy zapít. A to v opravdu velkém stylu.

4 fotky
Ještě minulý týden celý svět litoval čtyři plavce americké plavecké reprezentace, kteří tvrdili, že je přepadli ozbrojení lupiči vydávající se za brazilské policisty a sebrali jim mobilní peníze a telefony. Nyní už je ale jasné, že bylo vše jinak, plavci si traumatický zážitek vymysleli a zřejmě se dostatečně nedomluvili na detailech...

Brazilští policisté totiž objevili nesrovnalosti ve výpovědích jednotlivých sportovců, a tak začali pátrat. A nestačili se divit. Z vyšetřování vyplynulo, že sportovci se v konzumaci alkoholu rozhodně nekrotili a namol opilí pomočili a vyrazili dveře na benzínové stanici a dostali se tak do konfliktu s místní ochrankou. Ze záznamu průmyslové kamery je vidět, že nejprve škodu nechtěli zaplatit, poté ale dali obsluze jistou sumu peněz a odešli. Že by si tím platili jejich mlčení?

Historka o přepadení měla údajně odvést pozornost a měl ji mít na svědomí zlatý medailista Ryan Lochte, který vše také před novináři barvitě popisoval. Ryan vzbudil kontroverzi už dříve, když si těsně před hrami nechal celou hlavu odbarvit na bílo. Všem účastníkům nepovedené oslavy nyní hrozí tresty od americké plavecké federace.

Autor: mkr

Diskuze