Aleš Lehký
Zdroj: Archiv TV Nova
Tak to tu ještě nebylo

Aleš z Lunetiků spolupracuje se světovými producenty. Víme, co spolu chystají!

Přichází mezinárodní hudební senzace! Do Prahy se chystají světoznámí producenti, aby vytvořili nový česko-slovenský BoyBand. Ve výběrové porotě zasedne i zpěvák a moderátor TV Nova Aleš Lehký.

3 fotky

Producenti, kteří mají na svědomí hvězdy jako jsou Mariah Carey, Michael Jakson, Pussy Cat Dolls, Justin Timberlak, Pink a mnoho dalších, teď dají šanci několika mladým talentovaným zpěvákům a pokusí se je dostat na světová pódia. Přijedou si je vybrat osobně a to už velmi brzy. Ve výběru jim pomůže také zpěvák Aleš Lehký. Právě on byl členem nejúspěšnější chlapecké skupiny v Česku.

Anglické producenty už v minulosti v našich končinách upoutaly dva výjimečné talenty. Prvním z nich je úspěšná dívčí skupina 5Angels, s níž už více než rok spolupracují ve Velké Británii. Druhým objevem je slovenská skupina Lavagance v čele s frontmanem Markem Rakovickým, která v uplynulém roce zabodovala svými hity Gabriel a Princess Of The Light.

Na Slovensku tento projekt zastřešuje agentura, která se již několik let podílí na úspěších zpěvačky Celeste Buckingham nebo Majka Spirita. Jak se tvůrci projektu vyjádřili, připravit se mohou kluci z České a Slovenské republiky ve věku 15 – 20 let.

Autor: sas

Diskuze