Zdroj: TV Nova

Tereza Pergnerová opět na místě činu. Máte problémy s bydlením? Přihlaste se i vy

20. 3. 2017

Příběh pana Sporera dojal celou zem. Dědy vychovával své dva malé vnuky v naprosto nevyhovujícím bytě v Mostě. Štáb pořadu Akce nový domov mu společně s Terezou Pergnerovou změnil život. Tento příběh vzbudil obrovské ohlasy u vás diváků!

Na začátku to doma u dědečka Sporera vypadalo opravdu strašně. Naprosto nevyhovující a místy i nebezpečný byt pro rodinu s dvěma malými kluky. Tým Akce Nový domov v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou změnil jejich byt v domov snů.

Příběh pana Sporera chytil za srdce i diváky televize Nova. Do televize Nova začaly chodit desítky dopisů a dotazů jak mohou panu Sporerovi přispět. Nakonec se podařilo něco neuvěřitelného. Vybrala se velká finanční částka, ke které přispěla finančně i značnou měrou Nadace Nova. A tak jsme se vydali panu Sporerovi peníze předat. Jak se tedy panu Sporerovi a jeho vnoučkům od vysílání pořadu, který jim změnil život teď daří? To zjistíte v reportáži již brzy na stránkách nova.cz

Máte i vy problémy s bydlením nebo víte o někom, kdo by potřeboval pomoct? Pak vyplňte formulář na stránkách Nadace Nova ZDE a zúčastněte se Mise Nový domov.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SRDCERVOUCÍ PŘÍBĚH: Manžel ji podrazil, přítel odešel beze slov. Teď z ní bude jiný člověk!

VYHRÁVEJTE s pořadem Co na to Češi! V každém díle čekají hodnotné věcné ceny

Autor: red

Diskuze