Tereza pomůže!

Akce nový domov: Byt v Mostě je v katastrofálním stavu! V koupelně i odpadávají kachličky

Tereza Pergnerová se vrací na televizní obrazovky, aby změnila osud lidem, kteří se ocitli v nouzi. Osobně zjišťuje, v jak otřesných podmínkách žijí, často bez jakékoliv perspektivy na lepší budoucnost. Akce Nový domov dává rodinám šanci hodit starosti o bydlení za hlavu a vstoupit do nové životní etapy.

10 fotek
A právě tuto naději a možnost odrazit se ode dna přináší Tereza v prvním díle pořadu Akce Nový domov devětašedesátiletému Zdeňku Sporerovi, se kterým si osud nehezky pohrál.

Zdeněk Sporer je dědečkem dvou malých kluků, třináctiletého Daniela a jedenáctiletého Dominika. Oba chlapce vychovává už 10 let sám v malém panelákovém bytě v Mostě. A právě tento byt je v naprosto katastrofálních podmínkách. Zdeňkovi Sporerovi bohužel nezbývají peníze na nic kromě zajištění chodu domácnosti. A proto se tým pořadu v čele s Terezou Pergnerovou rozhodl, že tomuto statečnému muži pomůže.

Dědeček se svými dvěma vnuky žije v bytě, kde se zastavil čas. V koupelně odpadávají kachličky, nábytek je polorozpadlý a prostoru, kde by mohla tato rodina trávit hezké chvíle, je opravdu jen minimum. Tereza Pergnerová tak do akce povolává celý tým odborníků, který promění tento starý byt v moderní a vzdušný prostor. A do rodiny Sporerových přinese novou energii a další chuť do života.

Akce nový domov s Terezou Pergnerovou už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze