Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Pěkný výhled

Agáta Prachařová vyšla mezi lidi a zase šokovala! Její slavní kolegové nestačili zírat... FOTO

Kde se vždycky objevila Agáta Prachařová (33), tam bylo o zábavu a pozdvižení postaráno. Je sice pravda, že mateřství ji trochu zkrotilo, ale i tak se v ní ten malý ďáblík evidentně ukrývá dál. Alespoň to nasvědčuje její odvážný outfit!

4 fotky
Poprvé od festivalu v Karlových Varech se Agáta objevila na veřejnosti a ani tentokrát se nedá říct, že by to byla zrovna šedá myška. Naopak. Modelka na sebe strhla jako obvykle veškerou pozornost a ukázala, že se toho ani s přibývajícím věkem nebojí.

Na slavnostním večeru Elite Model Look 2018 vynesla na první pohled vcelku obyčejné šaty. Na světle, zvlášť těch fotoaparátů, ale bylo perfektně vidět její spodní prádlo a křivky, na kterých modelka neustále tvrdě maká. A není divu. Před půl rokem si troufla několik měsíců po porodu vyjít na přehlídkové molo v plavkách a od mnohých si vyslechla drsnou kritiku směřující na její poporodní postavu.

Teď už to ale bude rok, co se narodila malá Mia Prachařová, a tak je jasné, že za tu dobu udělala Agáta velký pokrok. Na to, že oslavila Kristova léta a doma vychovává dvě děti, klobouk dolů! Odvážný průsvitný model se světlým spodním prádlem ale možná mohla nechat doma... Co myslíte?
 

Autor: bin

Diskuze