Agáta Prachařová a Kordula Stropnická - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Jako panenka

Agáta Prachařová ukázala sestru Kordulu (12): Z brýlatého dítěte roste skutečná kráska! FOTO

16. 8. 2018

Rodina herečky Veroniky Žilkové (56) je opravdu rozmanitá. Nejmladším potomkem je dcera Kordula, která tráví hodně času se ségrou Agátou (33). Ty se teď společně vyfotili a modelčiny fanoušci nestačili zírat, jaká je z Korduly kráska!

9 fotek
Veronika Žilková má velkou rodinu, na které si velmi zakládá. Zatímco dceru Agátu, známou modelku, má s prvním manželem, poslední dceru Kordulu má se současným třetím, s hercem a politikem Martinem Stropnickým (61). Ségry od sebe tak dělí věkový rozdíl 21 let, proto se dá říct, že by Agáta mohla být klidně i Korduly maminka.

Místo toho jsou ale sourozenci, které mají společnou matku, a mají spolu úžasný vztah. Navíc Kordula v životě Agáty figuruje také jako teta její dcery Mii (11 měsíců) a syna Kryšpína (7), kde věkový rozdíl zase spíše odpovídá vztahu sourozenců, nebo bratrance a sestřenice.

Že nemají oba rodiče stejné, bylo u Agáty a Korduly vždy patrné už na první pohled. Kvůli špatnému zraku nosí Kordulka už odmalička dioptrické brýle, které ale začala střídat s čočkami, a nutno uznat, že za těmi obřími brýlemi se schovávala opravdová kráska! Agáta ukázala společnou fotku a všechny ódy překvapivě směřovaly k půvabné Kordulce. Dokonce i kamarádka Vlaďka Erbová (37) neskryla údiv nad jejím až éterickým vzhledem: „Ségra je panenka! Nádherná!“ shodla se s desítkami dalších lidí. Dobré geny se zkrátka nezapřou!
 

Autor: bin

Diskuze