Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia/ Instagram
To snad ne...

Agáta Prachařová strachy bez sebe: Přijde o syna Kryšpína?!

Modelka Agáta Prachařová (32) se prezentuje nejen jako hvězda přehlídkových mol, ale také jako milující matka, která nedá na svoji velkou rodinu dopustit. Syn Kryšpín (6) a dcera Mia (7 měsíců) jsou pro ni vším. Co kdyby ale o jednoho z nich měla přijít...

6 fotek
Agáta Prachařová zažila nedávno pořádný šok. Před několika dny se podle serveru expres.cz vrátil zpátky do Čech její bývalý partner Mirek Dopita. A právě s Mirkem má Agáta syna Kryšpína, se kterým se ale několik let neviděli, protože žil celou dobu na tisíce kilometrů vzdáleném Bali.

Dopita měl údajně dluhy, a tak se tam ukrýval před věřiteli. Teď je ale nečekaně zpátky a Agátě, jak přiznala, zprvu pořádně zatrnulo. Dopita chtěl Kryšpína vidět, ale protože se Agáta bála, aby jí ho neunesl za hranice, šla na první setkání raději s nimi. „Poté, co jsme s Mirkem strávili celý den, tak jsem zjistila, že je normální a že Kryšpínovi nechce ublížit a nechce mi ho ukrást. Byla jsem po tom dni stráveném dohromady v klidu,“ ulevila si pro expres.cz nakonec modelka.

Kryšpín tak se svým otcem, se kterým roky udržoval kontakt pouze přes Skype, strávil už tři dny v kuse. A Agátě se evidentně ulevilo, že to takhle dobře dopadlo. Na Bali ho ale s bývalým partnerem zatím pustit nechce. „Leda za dohledu mého bratra Vincenta, který by tam jel na dovolenou. Bali je dost daleko. Řekla jsem mu ale, že tam v patnácti letech může letět klidně na dva měsíce,“ prozradila smířená Agáta.
 

Autor: bin

Diskuze