Agáta Prachařová, Jakub Prachař, Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Válka celebrit?

Agáta Prachařová se s manželem drsně vysmála Řepkovi s Kristelovou! To je slušná potupa...

Agáta Prachařová (32) platila vždy za známou provokatérku. Tentokrát se ale téhle role ujal spíše manžel Jakub Prachař (34), který reagoval na chování bývalého fotbalisty Tomáše Řepky (44) a jeho přítelkyně Kateřiny Kristelové (36).

7 fotek
Minulý týden českou veřejnost šokovalo video, ve kterém měl fotbalista Tomáš Řepka dát rozhovor internetové televizi Playtvak v pořadu Telebrity. Když došlo na téma policie, vyšetřování a Vlaďka Erbová, vložila se do toho Kateřina a začala všem říkat, co mají a nemají dělat. Hlavně Tomášovi...

Od té chvíle si mnoho lidí dělá z páru ještě větší legraci než dosud. A nezaostávají ani celebrity. Kromě Pavla Novotného a Nikol Štíbrové se nyní do nich pustila i Agáta s Jakubem. Natočili spolu video na InstaStory, kde použili jako takzvaný filtr psí uši a čumáky a v tu chvíli Jakub spustil.

„No, Na Kristelovou je to suprový. Ať žije Sparta, juchů! No ale jako by ani Slavia není špatná,“ smál se Jakub a parodoval i hlas Řekovy přítelkyně. Zajímavé je, že Agáta s Kateřinou nikdy neměla větší problém, a tak se nabízí otázka, jestli zdánlivá hloupá srandička nevyvolá další celebrití válku. No, nechme se překvapit!

Kristelová: Svatba s Řepkou jedině s předmanželskou smlouvou!

Autor: bin

Diskuze