Yoweri Museveni - 3
Zdroj: Profimedia
Proč?

Africký prezident šokoval: Chce zakázat orální sex! Jeho důvod vás zarazí

Ugandský prezident Yoweri Museveni nedávno tamním médiím prozradil svůj plán. Chce svému lidu zakázat praktikovat orální sex. Důvod je zarážející!

Ugandský prezident Yoweri Museveni chce zakázat orální sex. Řekl to nedávno místním médiím a má pro to pádný důvod. "Dovolte mi, abych využil této příležitosti a veřejně varoval obyvatele před nesprávnými praktikami, kterých se dopouštějí a prosazují je někteří vyvrhelové. Jednou z nich je to, co nazývají orální sex. Ústa slouží k jídlu, ne na sex," uvedl prezident před kamerami s tím, že každý ví, jaké orgány jsou určeny pro pohlavní styk.

Museveni v roce 2014 dokonce podepsal zákon o boji proti homosexualitě, což znamená, že v Ugandě je nezákonné být homosexuálům. Jinak orientovaný občan riskuje doživotní vězení, pokud se zjistí, že má pravidelný sex se stejným pohlavím. Trestným činem je i to, když někdo nenahlásí, že je gay.

Zákaz orálního sexu vysvětluje slovy: "Když tam dáte ústa, můžete se vrátit s červy. Vstoupí do vašeho žaludku, protože je to nesprávné místo."

Autor: mk

Diskuze