Seriál Ulice: Adriana musí čelit krutým pravdám
Zdroj: TV Nova
Není to s ní snadné

Adriana sbalila kufry a zmizela! Jak to s ní asi bude dál?

S Adrianou je to čím dál tím horší. A její rodina to vidí! Proto jí Pešek s Amálkou a hlavně otec Evžen chtěli pomoct. Ona o to ale nestojí a rozhodla se zmizet. Jak to bude pokračovat? To si lze zatím jen domýšlet...

11 fotek
Adriana Pešková nebyla nikdy žádný svatoušek. S alkoholem a drogami si zahrávala už dříve a jeden čas se dokonce živila jako tanečnice u tyče. Vlastimil Pešek si s ní zkrátka užil své. Na její proměně se samozřejmě podílela především smrt matky Kláry, která s Adrianou hodně otřásla. Vlastimil v souvislosti s velkými životními změnami uvěřil, že Adriana je nový člověk, je zodpovědná a rozumná, a tak dostal nápad.

Na podzim na Adrianu přepsal dům, ve kterém žijí oni a další nájemníci. Myslel si, že když Adri plánuje svatbu s Eddiem, je tzv. ruka v rukávu a jí zodpovědný přístup vydrží. Kdyby se neprojevila Eddieho nevěra, možná by tomu tak bylo. Adriana se ale se zklamáním nedokázala vyrovnat a Eddieho doslova vykopla ze svého života. Od té doby to s ní jde opět pěkně z kopce...

Drogy, sex a alkohol - tak by se dal definovat současný Adrianin život. Velký podíl na radovánkách má i Miki, se kterým se Adriana opět zapletla a ještě se u toho nechali dědou Vlastimilem nešťastně nachytat. Nyní se díky starostlivému Evženovi dozvěděli, že Adriana opět jede v drogách. Respektive Evžen poslal za ní Eddieho, ten potkal na chodbě u nich v domě pana Peška a všechno mu prozradil. V důsledku toho se Vlastimil s Amálkou rozhodli Adrianě promluvit spolu s Evženem do duše a konečně jí opravdu pomoct. To byla pro Adrianu poslední kapka a velký zásah do soukromí, a tak se sebrala, sbalila kufry a oznámila, že na dva týdny jede pryč. A jak to bude dál?

To se nechte samozřejmě překvapit! Jisté je, že to bude mít celé ještě velmi zajímavý vývoj a možná i dopad na rodinu Peškových. Bude mít Adriana i nadále problémy s drogami? Dá se to bohužel předpokládat. A co vyvede během dvoutýdenního pobytu na dovolené? Otázkou také zůstává, jestli bude opravdu pryč pouze dva týdny a nezmizí stejně jako tenkrát po smrti Kláry. A jak asi bude vypadat, až se vrátí? Na všechny tyto otázky se snad brzy dozvíte odpověď, když budete sledovat Ulici každý všední den v 18,25 hodin na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co se bude dít v Ulici? Šokující odhalení i pořádné průšvihy

Autor: bin

Diskuze