Katie Page - 1
Zdroj: Instagram
Dojemný příběh

Žena si po rozvodu adoptovala dítě. Netušila, jak to celé dopadne!

Katie Page (30) chtěla ve svém životě po rozvodu udělat radikální změnu. Rozhodla se adoptovat dítě, ale to ještě nevěděla, co bude následovat.

3 fotky
Katie se deníku The Sun svěřila s tím, že od začátku hledala děti, kteří si protrpěly traumatický zážitek už v útlém věku. Za nějaký čas byla požádána, aby se dočasně postarala o malého čtyřdenního chlapečka, kterého matka nechala v nemocnici a nepřihlásila se o něj. Lékařské záznamy jeho biologické matky ukázaly, že během těhotenství brala drogy. Katie ale neměla problém se ho hned ujmout. „Rychle jsem volala mojí mámě a požádala ji, aby se mnou pár měsíců bydlela a pomohla mi,“ vzpomíná Katie.

Během toho, co se sociální pracovníci snažili najít jeho biologickou matku, Katie pojmenovala malého chlapečka jménem Grayson. Starala se o něj 11 měsíců, ale nikdo jiný se Graysona neujal. Pro Katie to byla příležitost, si chlapečka konečně adoptovat. Zanedlouho jí ale znovu volali o stejnou prosbu jako s Graysonem, ale tentokrát šlo o holčičku.

Stejně jako Grayson, tak i holčička byla vystavená drogám během toho, co byla v matčině bříšku a také byla dokonce opuštěna ve stejné nemocnici. Katie jak jinak, než že souhlasila, že se o ní postará. Řekla si, že už jednou to zvládla, tak proč ne znovu, když zdravotní stav holčičky byl stejný jako předtím chlapečka. Hned nato si všimla, že jméno matky na náramku dítěte se shoduje se jménem, které měl Grayson, když si ho brala z nemocnice.

Katie napadlo, jestli děti nejsou sourozenci, a tak potom začala více pátrat. Přišla na to, že se dětem shoduje dokonce i datum narození. Moc se tomu nechtělo nikomu věřit, ale Katie si zařídila setkání s biologickou matkou. Ta jí potvrdila, že měla jak chlapečka, tak i holčičku, která dostala jméno Hannah. Příběh tím ale neskončil. Pravá matka Graysona a Hannah byla znovu těhotná a Katie si i třetí dítě vzala do pěstounské péče. Teď jen doufá, že si ho v roce 2019 bude moct adoptovat.

Autor: nat

Diskuze