Adele
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Adele ohromila svou postavou! Po rozvodu radikálně zhubla

Zpěvačka Adele začala pracovat na své postavě a první úspěchy jsou vidět. Ve čtvrtek na svůj instagram zveřejnila fotografii z oslavy rappera Draka. A fanoušci jsou z ní nadšení. Adele sice ukázala jen obličej, ale i tak je znát, že zhubla. Prý za to můžou lekce pilates.

Jednatřicetiletá zpěvačka Adele se na začátku roku rozešla se svým manželem Simonem Koneckim. Od té doby se mění k nepoznání. Začala se více zabývat svou postavou a pravidelně cvičí. A výsledky jsou znát. Ve středu se objevila na party rappera Draka v černých šatech, které zvýrazňovaly její postavu, uvedl deník Mirror. Nový vzhled také zvěčnila na svém instagramu.

 

"Všechno nejlepší k narozeninám jednomu z nejlaskavějších a nejzábavnějších lidí, kterém jsem potkala," napsala Adele ve vzkazu Drakovi. K příspěvku připojila svou fotografii z oslavy. Je na ní vidět jen její obličej. Fanoušci si i přesto všimli, že ztratila pár kil. "Vypadá to, že zhubla," okomentovala její příspěvek fanynka.

 

A o svém novém vzhledu nezapomněla Adele vtipkovat. "Dřív jsem brečela, ale teď se potím," uvedla zpěvačka. Nejspíš tak narážela na to, že teď pořádně dře v posilovně. Trénovat má především pilates se svou kamarádkou Aydou Fieldovou. Ta je manželkou slavného zpěváka Robbieho Williamse.

 

Adele má kromě nového vzhledu i nového přítele. Má jim být rapper Simon Konecki. Znají se už dlouho, ale dohromady se dali až před pár měsíci. Oba ukončili vztah a vzájemně si pomáhali překonat smutek. "Tráví spolu stále více času. Někteří jejich přátelé věří a předpovídají, že se z nich jednoho dne stane skvělý pár," řekl zdroj pro deník The Sun.

 

10 rad pro hubnutí bez diety
Rychlé hubnutí je nezdravé! Jak hubnout správně a natrvalo?

Autor: reg

Diskuze