Adéla Gondíková - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Bylo to emotivní

Adéla Gondíková o Tvojí tváři: Co díky soutěži zjistila? Drsná realita!

Herečka Adéla Godníková (44) promluvila o tom, proč pro ni bylo důležité účinkování v Tvojí tváři. Prozradila také, co pro ni během soutěže bylo „hrozným zjištěním“.

16 fotek
Zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas už prošlo mnoho známých a méně známých tváří. I když je soutěž poměrně náročná a každý z účinkujících musí tvrdě cvičit a trénovat na svá vystoupení, berou ji hlavně jako zábavu. Někteří jsou vděční za chvíle, které při ní mohli strávit se svými kamarády a za nové zážitky.

Podobně to má například Adéla Gondíková, která vystupovala v třetí řadě této show. Na své účinkování vzpomíná jen v dobrém. „My jsme tam měli skvělou partu. Pro nás to byla rodina. Byly to nejkrásnější tři měsíce, který jsem kdy zažila. Bylo to pro nás emotivní a nádherný. Pak to člověka vyplivne a najednou neví, co má dělat, protože se mu stýská po tý partě, po lidech, po tom kolotoči.“

S většinou svých spoluhráčů ze třetí řady se Adéla znala ze školy, kromě Markéty Konvičkové (23), která pro ni byla „objevem roku“. „Ta mi přišla geniální. Je tak mladinká a my jsme s Hámou zjistili, že bysme mohli být její rodiče, což je hrozný zjištění. Ale ona byla tak vyspělá, že mi přišlo, že se bavím se svojí vrstevnicí. Skvělá holka,“ pěla Adéla jen samou chválu na adresu mladé zpěvačky.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas si už od první řady získala mnoho příznivců. Tváře mnohých účinkujících, které doposud moc lidí neznalo, se díky ní staly velmi populárními. Mezi ty ale Adéla, kterou diváci z televizních obrazovek znají již řadu let, rozhodně nepatří. „Pro lidi, kteří nejsou moc známí, jsou noví a neokoukaní, to může udělat hodně. Pro ně to může být velký zlom, když je do té doby nikdo nezná a najednou je lidi znají. To není jako třeba u nás s Hámou. My jako starý „vochmelkové“, tam už se nic nestane,“ říká bývalá moderátorka Loskutáka.

Autor: mk

Diskuze