Trocha nostalgie

Adam Mišík šokuje společnou fotkou s Miley Cyrus! Opravdu je to ona?

Fanoušci Tvojí tváře si jistě pamatují, jak dokonale Adam Mišík (21) ztvárnil americkou zpěvačku Miley Cyrus (26). Od té doby uběhlo pár let a zpěvák se nyní pochlubil společnou fotkou, která však vypadá více než podezřele. Napadne vás při pohledu na snímek to samé?

10 fotek
V roce 2016 se na obrazovkách TV Nova poprvé objevila show Tvoje tvář má známý hlas. V úplně první řadě se kromě dalších sedmi talentovaných umělců předvedl i benjamínek Adam Mišík. Ten v celé show nejvíce vynikl představením, ve kterém se dokonale vtělil do americké zpěvačky Miley Cyrus s hitem Wrecking Ball.

Od dnes již legendárního představení utekly bezmála tři roky a Adam Mišík tak trochu, a možná nevědomě, připomíná své skvostné vystoupení. Jak? Na svém Instagramu zveřejnil fotku s neznámou slečnou. Jako první vás napadne, jestli se nejedná o novou přítelkyni, zpěvákům komentář však hovoří za vše!

„S Miley Cyrus na pivku v Praze, prý jí chutnalo!“ napsal Adam k fotce, na které je zachycen v neznámém restauračním podniku společně s dívkou, která si zrovna dopřává pořádného doušku zlatavého moku. A když se na dívku na podruhé pořádně zadíváte, všimnete si, že je skutečně až nápadně podobná známé zpěvačce! Reakce fanoušků tak na sebe nenechala dlouho čekat a většina se hromadně ptá: „To je vážně Miley Cyrus?“ Na tuhle záhadu sice Adam Mišík zatím neodpověděl, ovšem jiní se zase domnívají, že je dotyčná slečna jen do jisté míry Miley podobná a zpěvák chtěl jen pobavit a poukázat na vtipnou náhodu spojenou s jeho vystoupením v Tvojí tváři.

Jak exceloval Adam Mišík jako Miley Cyrus v Tvojí tváři, si připomeňte ve videu!
 

Autor: bin

Diskuze