Monika Absolonová a Tomáš Horna - 3
Zdroj: piratichomutov.cz / Isifa
Je jí tam krásně

Absolonová sbalila hokejku. Ale zlatotokopka se z ní nestala...

Zpěvačka Monika Absolonová (37) konečně není sama. A její úlovek není ledajaký, na svou krásu dostala mladšího hokejistu. Ale o penězích jejich vztah není. Ani nemůže být...

"Jsem momentálně opravdu šťastná a prožívám mimořádně krásné období," nechala se slyšet zpěvačka v deníku Blesk. "Zatím o něm nechci mluvit, nechci to zakřiknout, můžu jen říct, že jsem plná lásky a mé štěstí souvisí se vztahem, který prožívám."

Podle novinářů se jedná o Tomáše Hornu. Kladenského odchovance, který neměl v kádru místo, musel hrát například za chomutovské Piráty a momentálně působí ve slovenské extralize v Žilině. A je celkem známým faktem, že na Slovensku berou sportovci ještě méně peněz než v Česku.

Horna je navíc ve svých 33 letech podle všeho už za zenitem a jeho kariéra jde z kopce. Nedá se očekávat, že by na Slovensku měl víc než padesát tisíc korun měsíčně. Takže Absolonová určitě vydělává víc.

Horna měl nedávno pletky s jinou zpěvačkou, podstatně starší Yvettou Blanarovičovou (48). Tam však nešlo o vztah a Blanarovičová za ním rozhodně na Slovensko necestovala. Zato Monika sedí ve vlaku směr Žilina, jakmile má den volna. "Na Slovensko jezdím, protože je mi tam krásně," culí se zpěvačka tajemně.

Autor: pul

Diskuze