Lukáš Rosol a Aneta Znamenáčková - 1
Zdroj: fitnessaquapalace.cz
Milostný trojúhelník

A JE TO VENKU: Lukáš Rosol je zamilovaný do krásné tmavovlasé trenérky! Svou lásku už netají

Tak tohle je už pro Míšu Ochotskou (32) asi poslední rána! Potvrdilo se to, o čem se už delší dobu spekulovalo. Její manžel Lukáš Rosol (31) se zamiloval do jiné ženy a láskou k ní se už netají ani na veřejnosti.

6 fotek
Štědrý den strávila Míša Ochotská společně se synem a manželem Lukášem Rosolem. I když už se psalo o jejich rozchodu a problémech ve vztahu, přičemž se Míša dokonce se synem odstěhovala, vypadali na Vánoce jako šťastná rodinka. A tak si už všichni mysleli, že došlo k usmíření a zlé časy budou zapomenuty.

Jenže se stal pravý opak a konečně se provalilo to, o čem se doposud jen spekulovalo. Krásná brunetka, se kterou byl ke konci roku Rosol spatřen na kávě, je jeho novou oficiální partnerkou. Svou lásku už neskrývají a po ulici už chodí ruku v ruce. Portál Expres.cz je dokonce zastihl na ulici, jak se pusinkují.

„Lukáš Anetu pravidelně vyzvedává v Aquapalace Čestlice, kde pracuje, a vůbec se nehlídají. Dokonce se po areálu vodí za ruce a líbají se,“ svěřil se Expresu.cz zdroj z aquapalace. Krásná brunetka se jmenuje Aneta Znamenáčková a pracuje jako fitness trenérka. Oba se tedy živí sportem, což je spojuje. A jak to tak vypadá, jsou do sebe pořádně zamilovaní.

Dle redakce eXtra.cz se dokonce Michaela s Anetou znají, jelikož Aneta Míšu dříve trénovala v posilovně! Je jasné, že tohle už Míša Ochotská asi jen tak nerozdýchá. I když nejspíše tušila, že se něco takového děje, musí to být pro ni velmi bolestivé. Snad se přes to brzy přenese a třeba si také najde životní lásku, ačkoliv byla nejspíš přesvědčená, že to bude právě Rosol.

Autor: niž

Diskuze