Pink - 1
Zdroj: Instagram
Je originální

JE TO TADY: Rebelka PINK porodila! Dítěti dala zvláštní vesmírné jméno. Podívejte se na něj!

Zpěvačka Pink se pochlubila na sociální síti fotografií s novorozeným potomkem. Miminko i maminka vypadají spokojeně a jméno dostalo dítě, jak už to u celebrit chodí, tradičně netradiční.

4 fotky
Zpěvačka Pink se ve 37 letech dočkala druhého potomka! Dítě má se svým osudovým mužem Careym Hartem (41), kterého požádala o ruku během motokrosového závodu. V ruce držela tabuli s nápisem: „Vezmeš si mě?". Byl tehdy z nabídky tak nadšený, že málem naboural. Dvojice se ale na čas odloučila a Pink dokonce vyplnila rozvodové papíry, takže to vypadalo na nešťastný konec jedné drsné pohádky. Pak se ale opět dali dohromady na natáčení videoklipu k písni So What, kde Hart také vystupoval.

O dva roky později Hart a Pink přivítali na světě své první dítě. Dcerku pojmenovali Willow. To je v překladu do češtiny vrba. Tou snad bude pro svého mladšího bratříčka, který dostal neméně atraktivní jméno. Rodiče ho pojmenovali Jameson Moon Hart. Prostřední jméno znamená „měsíc“.

Pink neotálela a hned se fotografií s malým drobečkem pochlubila. Bylo to od ní nečekané, protože s prvním dítětem se nechala vyfotit až pro časopis People a vydělala na tom pěkný balík. Vydělanou sumu pak věnovala na dětskou charitu!

Autor: Beat

Diskuze