Dalibor Slepčík - 10
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Ale prověřuj...

A je to tady. Důvěřivý Dalibor Slepčík naletěl prvnímu podvodníkovi

9. 12. 2015

Jeden z nejoblíbenějších finalistů letošního ročníku SuperStar Dalibor Slepčík si zadělává na pořádné problémy. Co se stalo?

9 fotek
Benjamínek soutěže Dalibor Slepčík má po skončení SuperStar hromadu nabídek. Je neustále středem pozornosti a rvou se o něj nejen pořadatelé akcí, ale také manažeři, kteří ho chtějí zastupovat. Jenže jak už to tak bývá, sláva přináší i mnohá úskalí a pozornost lidí, kteří se rádi přiživí na cizí publicitě a oblibě.

O patnáctiletého a možná i trochu naivního Dalibora se začal zajímat David Rajt, pochybná existence českého šoubyznysu. Tvrdí, že je dokonce zpěvákovým manažerem a oficiálně ho zastupuje. Rajt je přitom nechvalně známý právě mezi českými umělci, jejichž popularity využívá ve svůj prospěch.

Rád má hlavně nezkušené hvězdy ze SuperStar. Už se vydával za manažera Moniky Bagárové, kterého ho nakonec musela rázně odmítat, navážel se také do života Jana Bendiga. Jeho taktika je jednoduchá - na party se přitočí ke stoupající hvězdičce, vyfotí se s ní a potom si s fotkou v ruce vymyslí funkci v jejím managementu.

Úlisný Rajt je navíc pravidelným návštěvníkem striptýzového gay klubu Temple, jak zjistil web expres.cz, kde si po nocích užívá. Dalibor, respektive jeho otec, už nyní díky novinářům vědí, s kým měli tu čest a snad začnou dobře zvažovat, komu mohou věřit a komu ne. Protože takové "kamarádíčkování" by také mohlo kariéru talentovaného zpěváka nenávratně poškodit.

Nejroztomilejší momentky ze soukromí Dalibora Slepčíka VELKÁ GALERIE
Rozhovor s Daliborem Slepčíkem: Co má po vyřazení ze SuperStar v plánu?
5 tajemství Dalibora Slepčíka: Jaké holky ho berou a kdo si podle něj zaslouží vyhrát SuperStar?

Autor: lor

Diskuze