Hot news Kdo mu přišel popřát?

Bobek v šoku! Podívejte se na největší překvapení oslavy jeho narozenin

Témata / Pavel Bobek, Karel Gott

Koncert, kterým zpěvák Pavel Bobek oslavil své 75. narozeniny, byl opravdu velkolepý. Nečekaným gratulantem byl Karel Gott. Oslavenec neskrýval dojetí!

Obrovským překvapením pro Pavla Bobka byl Karel Gott, který mu přišel popřát v úplném závěru koncertu.  "Jsem hrdý na to, že jsme byli takovou dlouhou dobu kolegové a přátelé," řekl Gott.

Pavel Bobek se dlouho před koncertem obával o své zdraví. Zbytečně! Celý koncert zvládl s naprostým přehledem. Jen přestávka nakonec trvala více jak půl hodiny, aby si zpěvák trochu odpočinul.

Koncert odzpíval naživo, jen na duet s Marií Rottrovou už si netroufl. "Můj hlas stařecky zhrubnul, vždy zpívám naživo a za chyby se omluvím, tentokrát ne," přiznal Bobek divákům.

I tak byl tento duet emotivním zážitkem pro všechny přítomné. Zpěvačka ale vážnost písně odlehčila vtipem. Tedy, alespoň se o to pokusila: "Už vám někdy při zpívání zaskočila slina? Je to pěkně hnusný!"

Zpěvák a herec zavzpomínal na své kolegy a celoživotní přátelé, ale také na jeho životní ženy. "Nejdůležitější žena v mém životě byla samozřejmě má maminka, ale také ta, se kterou oslavím 10. října 34 let," prozradil.

Na otázku, co by popřál ostatním lidem, odpověděl: "Já bych přál všem lidem, včetně mě, trochu zdravého rozumu."

ČTĚTE TAKÉ:

Pavel Bobek slaví narozeniny: "Bál jsem se, abych to zvládnul"

Dagmar řečnila, lidé tleskali, kníže spal!

 

 

 

 

Autor: sas

Diskuze