Jane Thurnell-Read
Zdroj: Jane Thurnell-Read
prásk.tv

71letou hvězdičku Instagramu urazilo, že musela zaplatit jídlo v restauraci

Britská influencerka Jane Thurnell-Readová udělila významné italské restauraci ponižující jednu hvězdičku poté, co po ní chtěli zaplatit za jídlo, které si objednala. "Musí se naučit, jak zacházet se zákazníky," tvrdí.

Jane Turnell-Readová na Instagramu vystupuje jako propagátorka zdravého životního stylu a cvičení. Přestože svým věkem 71 let se vymyká běžnému průměru influencerů, za svými mladšími konkurenty nijak nezaostává. Zejména ne četnými návštěvami vyhlášených podniků, které posléze hodnotí.

 

Jane popudilo, že při její návštěvě jedné italské restaurace tamní manažerka požadovala úhradu i těch jídel, která s obrovskou chválou doporučila svým 11 000 fanoušků. Jednohvězdičkovou recenzi napsala jako pomstu, která se stala virální.

 

Pokud ale čekala, že ji její fanoušci podpoří, byla na omylu. "Je normální? Za svoje jídlo může platit jako my ostatní," napsal jeden z nich. "Dávat příšerné hodnocení jenom proto, že nemohla mít jídlo zdarma…měla by se za sebe stydět," přisadil si další.

 

Pomsta se tak ukázala být přinejmenším dvojsečná a Jane zjistila, že takovou hvězdou, za jakou se považovala, zřejmě ještě není.
 

Tomu neuvěříte! Proměna, která vám vezme dech a potvrdí, že věk je jen číslo!
TEST: Co byste měly vylepšit na svém Instagramu?

Autor: kvo TN.cz

Diskuze