Adam Kukačka
Zdroj: Nova.cz
SuperStar Voxel hodnotí

6. finále SuperStar: Stýblová stála za to, ale nejlepší byl Kukačka!

Tenhle náročný týden měli soutěžící vcelku záhul – každý zpíval 2 songy, z nichž jeden vždy někomu věnovali. Byl to dlooooouhý večer. Kdo ho zvládl nejlépe?

Sabina Křováková

Sabina Křováková

Neurazilo, ale ani zrovna nenadchlo. Zaznělo „Don`t cry“ a měl jsem pocit, že to akční Sabču tentokrát zrovna netankovalo/nebralo. Jakoby byla někde úplně jinde… Jako druhý song si vybrala „Fighters“ od Christiny Aguilery - ta sedla jako prdel na hrnec.

ČTĚTE TAKÉ:

Scalexova gilotina: 6. Finále? Naprosté bomby i dětská besídka

Štefan Pčelár

Štefan Pčelár

Itcho hecnul Paľovy oblíbence Coldplay a podle mě jednu z jejich nejlepších věcí – singl Viva la vida. Show jsme se nedočkali, ale zazpíval to docela fajně... Druhá věc, Queen, byla už moc těžké sousto… Ne že by to nezvládnul, ale na Mercurym si marně lámaly hlasivky už větší hvězdy.

Kristína Debnárová

Kristína Debnárová

Family portrait od Pink v podání Kristíny byl uvěřitelný, její projev byl civilní a druhý song od Dominiky Mirgové „Nová“ jakbysmet… Krista si na nic nehraje a je mi tím čím dál sympatičtější navzdory tomu, že zpěvově je z finalistů dle mého spíše v průměru. Ostatně stejně to viděli i diváci, Kristína byla dobrá, ale nikoliv nejlepší…

Martin Šafařík

Martin Šafařík

He`s sexy and he knows it. Takhle předělávka měla koule! Martin byl ke všemu určitě v sedmém nebi z přidělených spoře oděných tanečnic (a Tereza musela pěkně žárlit :P) A „Něco končí“ od Marka Ztraceného? Ten song jsem nikdy zrovna nežral, ale v Martinově podání to dostalo moderní nádech a vlastně to vůbec nebylo zlé! Jiné, ale dobré.

Tereza Mandzáková

Tereza Mandzáková

Vypalovačka od Tiny Turner dopadla skvěle!! Terezka trochu pošlapala zelí, ale se zpěvem neměla nejmenší problémy. To samé s písní Valerie od nedávno zesnulé Amy Winehouse, která dopadla snad ještě lépe. A že taková kráska neumí tančit? No, jsou hoší věci.

Adam Kukačka

Adam Kukačka

Nic lepšího jsem od Adama ještě neslyšel... Song Mad world mu neskutečně sedl k jeho zastřené, lehce tajemné barvě hlasu a lidé byli včetně mě nadšeni.. Následoval Elvis, čili Adamův standard – a opět zmáknutý bravurně! Kukačka mě jednoduše poslal níž než do kolen.

Veronika Stýblová

Veronika Stýblová

Verča, věčně stylizovaná jako stará-mladá, má sice neskutečný hlasový fond, ale čím dál víc mi přijde, že až půjde do tuhého po soutěži a bude hledat vlastní repertoár, bude hodně tápat, i když bych ji samozřejmě přál opak… Zazpívat skvěle v soutěži je totiž jedna věc, ale zaujmout lidi s novým, vlastním a originálním repertoárem je věc druhá – a zásadní... Ale to „Listen“, to stálo za to.

C YA NEXT TIME!

VXL

Už příští neděli budou televizní diváci rozhodovat o osudu TOP 6 finalistů nové éry SuperStar. Téma sedmého finále bude velmi romantické - love songs. Speciálním hostem večerního Rozhodnutí bude hitmaker Michal David. Komu se zamilované písně stanou osudnými, bude jasné už 5. května.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

Autor: ham

Diskuze