Amy Nowaczyk - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Docela ostrouhala

6. června se měla vdávat. Krátce před svatbou se ale dopustila extrémně nechutného činu!

6.6. 2018. Datum, na které Amy neměla nikdy v životě zapomenout. Měla se totiž stát vdanou paní. jenže to by nesměla udělat to, co udělala. Vězení ji nyní nemine!

Američanka Amy Nowaczyk (25) byla zasnoubená a 6. června si měla brát svého milého Jordana Shurtleffa (27). Jenže to by několik týdnů před osudným dnem nesměla vyjít na povrch naprosto otřesná skutečnost. Podle informací deníku Daily Mirror obtěžovala třináctiletého chlapce!

Amy se totiž živí jako učitelka a před časem jí do oka padl teprve třináctiletý chlapec ze školy, ve které učila. Proto mu začala psát nechutné zprávy se sexuální tématikou. Dokonce mu posílala své nahé fotky a chtěla, aby si nad nimi chlapec dělal dobře.

Klučina to ale nevydržel a učitelku udal přímo u vedení školy. Ta hned kontaktovala policii, která při vyšetřování zjistila, že sexuální útoky skrze zprávy trvaly déle než půl roku. Teď mladá učitelka čelí obžalobě ze sexuálního napadení mladistvého a na svobodě čeká na vynesení rozsudku soudu. Jisté ale je, že z plánované veselky rozhodně nic nebude.
 

Autor: bin

Diskuze