Nový dům Kanyeho Westa a Kim Kardashian - 1
Zdroj: Profimedia / isifa
Maminka si oddechla

53 milionů v dluhu, přesto se stěhují do luxusního sídla! Toto je hnízdečko lásky Kim a Kanyeho

Kanye West a Kim Kardashian bydleli se svými dětmi poslední tři roky v losangelském bytě matky Kim, televizní hvězdičky Kris Jenner. Nyní se ale konečně přestěhovali do vlastního. Takto vypadá jejich luxusní sídlo za 11 milionů dolarů (cca 263 milionů korun)!

10 fotek
Panství v Bel Air koupili už v roce 2013 za 9 milionů dolarů (215 milionů korun). Nyní, o tři roky a dva miliony dolarů později, je dům kompletně zrekonstruován k jejich spokojenosti. Přestěhovali se sem ale se sými dvěma dětmi, dcerkou Severozápad a synem Svaým Západem (v angličtině North West a Saint West) pouze dočasně.

Prý nechtěli zneužívat pohostinnosti matky Kim, a tak se rozhodli její domov opustit a na nějaký čas se nastěhovat do zrekonstruovaného domu v Bel Air. Na jak dlouho? No přece než se dokončí rekonstrukce jejich dvacetimilionového sídla v Calabasas s osmi ložicemi a deseti koupelnami!

Není to tak dávno, co Kanye West prohlásil, že je 53 milionů dolarů v dluhu a o finanční injekci žádal samotného zakladatele Facebooku. Trochu drzé, ne?
 

Autor: mkr

Diskuze