sex
Zdroj: isifa.com
Konec bezradnách milenců

Prst, jazyk, nebo něžná slovíčka? 5 rad, jak uspokojit její klitoris

Pánové, zajímá vás, jaké je nejcitlivější místo ženy? Ano, je to srdce. Ale to zrovna teď nemáme na mysli. Tentokrát myslíme klitoris. Už jste rozluštili tajemství klitorisu? My vám pomůžeme!

Délka. Hýčkejte si svou partnerku. Najděte si na ní čas a hlavně nic neuspěchejte. Rozhodně neberte sex jako povinnost. Hlavně nepřemýšlejte, kdy začíná hrát Sparta nebo tak. My to na vás poznáme, že jste myšlenkami úplně jinde. Rychlovky dobrý, ale nemusí být každý den. Nemusíte si s klitorisem hrát hodinu, ale stačí, že ho budete pečlivě stimulovat a laskat. Pokud to ale přeženete, tak k orgasmu nemusí vůbec dojít. Zapojte do toho jazyk a druhou ruku. Svou partnerku hlaďte a říkejte jí sladká slovíčka.

Síla. To záleží. Každá má ráda něco jiného. Nebojte se své partnerky zeptat, co jí dělá dobře. Když se vám to povede hned napoprvé a bez rady, tak to snad každá žena ocení a máte velké plus. Ale nebojte, my ženy chápeme, že nejste kouzelníci. Nezapomeňte, že oblast klitorisu je velmi citlivá, proto se vyplácí určitá opatrnost, zvlášť na začátku stimulace. Pokud používáte jazyk, který je jemný, měkký a sám zvlhčuje klitoris, nemusíte se ani obávat intenzivnějšího tlaku. Pokud dráždíte partnerku prstem, buďte jemní a to hlavně na začátku.

Pomoc. Žena vás většinou navede, jak to má ráda. Dokonce si vás ochočí přesně tak, jak ona to má ráda. Časem zjistíte, jak na to. Pokud na vás žena má chuť, tak to hned poznáte. Dýchá zhluboka, buší jí srdce a trochu se červená. A o vlhkosti v jejím klíně ani nemluvím. Proto se nebojte trochu odvázat. Ukažte jí, kdo je tady pán. Nehledáme žádného ňoumu, který neví, co s námi.

Poloha. Ano i poloha je při dráždění docela důležitá. Jedna z nejoblíbenějších poloh při dosažení orgasmu bývá, že žena má široce rozevřená stehna, některé ženy to mají však jinak. Tak nepanikařte.

Kolikrát? Některé ženy preferují několikanásobný orgasmus. Na to pozor! My ženy můžeme víckrát a skoro pořád. Ale to samozřejmě záleží na okolnostech a na momentální situaci. Máte několik možností jak svou partnerku uspokojit. Nejdřív můžete začít orální stimulací, poté dráždění prsty a nakonec stimulace vibrátorem. Pokud ho nemáte, zkuste trochu rozvášnit své prsty.

A máte vyhráno. Přejeme hodně štěstí.

Autor: nn

Diskuze