Zdroj: Prásk!
Sexy těla

5 NEJ: Tyto dámy mají absolutně nejžhavější fotky na sociálních sítích. Podívejte se!

21. 5. 2017

Sociální sítě se jen hemží sexy kráskami, které ukazují svá vypracovaná těla. My vám teď ukážeme pět těch nejvíc dráždivých snímků modelek, zpěvaček, ale i sportovkyň z našeho českého a slovenského rybníčku.

Manželka jednoho z nejúspěšnějších tenistů světa Tomáše Berdycha zásobuje sociální sítě jednou sexy fotkou za druhou. Modelka Ester Berdych Sátorová se ale rozhodně nemá za co stydět. Pravidelně cvičí a dodržuje zdravé stravování. Tahle kráska se samozřejmě musí hlídat kvůli své práci, ale také proto, že na jejího milovaného stojí hodně dlouhá fronta obdivovatelek.

Málokterá žena po čtyřicítce by se mohla podobně vystavovat. Ale taková kráska, jako je právě Simona, rozhodně nemá co schovávat. Modelka se totiž může pyšnit hodně luxusní postavičkou. Dvojnásobná mamina to ostatně dokazuje pořád a pořád dokola. A tyhle její fotky stojí za obdiv!

Slovenská kráska Dominika Cibulková momentálně patří k největším tenisovým špičkám. Svůdná blondýnka určitě stojí za pozornost, a to i kvůli jiným přednostem, než je právě tenis. Nejenže je talentovaná, je taky neskutečně sexy! Ale pánové, nechte si zajít chuť, tahle bohyně je totiž šťastně vdaná!

Slovenská zpěvačka Dara Rolins ve svých čtyřiačtyřiceti vypadá líp než kdy dřív. Pravidelně na sobě maká a její tělo je toho důkazem. Hodiny strávené ve fitku se vyplácejí a populární zpěvačka tak může na sociální sítě házet jednu odhalenou fotku za druhou. A že rozhodně je, co obdivovat!

Andrea Verešová je špičkou ve svém oboru a špičkové má i tělo! Andrea to o sobě moc dobře ví a fotkami, které přidává na sociální sítě, umí své fanoušky pořádně nažhavit. Odvážné snímky, které modelka sdílí, totiž nenechají žádného muže chladným. Andreo, klobouk dolů!

Autor: niž

Diskuze