Jiří Krampol a Hana Krampolová
Zdroj: Profimedia
Třicet procent naděje na přežití

Krampolova žena je na JIPCE! Přestala jíst a má mít 40 kilo

Herec Jiří Krampol (80) prožívá právě teď nelehké období. Zdravotní problémy jeho ženy Hanky (57) narostly do obřích rozměrů. V současné době váží jen 40 kilo a musela být převezena na jednotku intenzivní péče. Šance na přežití není příliš vysoká. Co se stalo?

Zdravotní stav ženy Jiřího Krampola je podle všeho opravdu vážný. Nejdříve měla problémy s alkoholem a nyní úplně přestala jíst. Že je situace kritická, potvrdil deníku Aha! i Krampolův přítel Miloš Schmiedberger. „Strašně zhubla, vůbec nejedla, jen kouřila a pila pivo,“ řekl.

Podle něho Krampolovi Hanka jen lhala. Říkala, že už jedla, ale nebylo tomu tak. Jediné, co ji zajímalo, byly cigarety. „Kouřila stovku denně. Zapalovala jako smyslů zbavená jednu od druhé,“ dodal Schmiedberger.

Hanka je hodně zesláblá. Kvůli velmi špatné životosprávě přestala prakticky komunikovat. Soused, který pracuje jako zdravotní bratr, zavolal záchranku. Ta hercovu manželku okamžitě odvezla na jednotku intenzivní péče. Hanka má dle lékařů jen 30 procent naděje na přežití.

Autor: Han

Diskuze