Princezna Diana s rodinou
Zdroj: Profimedia
Smutná vzpomínka

20 let po smrti Diany promluvil William a Harry o posledním telefonátu s matkou: Z jejich slov mrazí!

V srpnu to bude dvacet let, kdy tragicky zahynula princezna Diana (†36). Její synové William (35) a Harry (32) o ní často nemluví. Teď ale promluvili o tom, jaký by poslední rozhovor s jejich matkou.

9 fotek
Smrt princezna Diany téměř před dvaceti lety ochromila nejen Britské království ale i celý svět. Nejvíc ale její ztrátou trpěli synové pricn William a Harry. Ti byli v té době ve věku, kdy přijít o někoho tak blízkého jako je maminka, bývá extrémně těžké.

Ani jeden o Dianě příliš často veřejně nemluví, Tedy spíše vůbec. Kolem její smrti, kdy tragicky zahynula spolu se svým snoubencem Dodim Al Fayedem (†42) během autonehody v pařížském tunelu, visí dodnes mnoho otazníků a vytvořila se kolem tragédie řada konspiračních teorií.

Teď ale podle deníku Daily Mail oba o matce promluvili a to rovnou o velmi choulostivé vzpomínce. Chtějí tak Lady Dianu lidem připomenout dvacet let od doby, kdy tragicky opustila tento svět. V ránci vzpomínky souhlasili s natočením dokumentu o Dianě, ve kterém mimojiné zavzpomínali na poslední rozhovor s matkou. Oba v tu dobu byli s otcem Charlesem na dovolené na zámečku Balmoral ve Skotsku. S matkou se měsíc neviděli, ale další den se už měli setkat v Londýně. A protože si zrovna hráli s bratrancem a sestřenicí, Dianu, která s nimi chtěla mluvit, v telefonu pěkně odbyli.

„Myslím, že Harry a já jsme měli hrozně naspěch a už jsme chtěli říct ‚ahoj‘, ‚uvidíme se později‘ a ‚my už musíme jít‘… Kdybych věděl, co se stane, nebyl bych tak lhostejný. Ale ten telefonát mi v mysli opravdu hodně utkvěl,“ vzpomíná William. Stejně je na tom i Harry. „Kdybych věděl, že je to naposledy, co mluvím se svou matkou, chtěl bych jí toho tolik říct. Když se teď na to zpětně dívám, je to neskutečně těžké,“ doplnil Harry svého bratra.

Autor: bin

Diskuze