Celebrity které hodlají opustit Ameriku
Zdroj: Profimedia / instagram
Migrace celebrit

DRSNÁ SLOVA: Tyto celebrity řekly, že opustí Ameriku, když vyhraje Trump! Kdo si může balit kufry?

Amerika rozhodla! Prezidentské volby vyhrál miliardář Donald Trump. Několik hollywoodských celebrit se ale rozhodlo, že v případě jeho vítězství opustí americkou půdu. Které z nich to byly a jaké měly komentáře?

6 fotek
1. Barbra Streisand

„Nemůžu tomu uvěřit. Buďto budu v této zemi, pokud mi to dovolí, nebo tedy v Kanadě,“ řekla zpěvačka v rozhovoru v srpnu. Streisand byla zastánkyně kandidátky Hillary Clintonové, bohužel ale její tužby nebyly vyslyšeny.

2. Bryan Cranston

„Rozhodně se odstěhuji. To se přeci nemůže stát, modlím se k Bohu,“ řekl Cranston v říjnu při debatě o možnosti výhry Donalda Trumpa. Bryan se prý odstěhuje do Vancouveru. 

3. Miley Cyrus

Mladá popvá star se také vyjádřila k volbám: „Stěhuju se, jestli Trump vyhraje“. Sama Miley Cyrus ho nazývá velmi vulgárním výrazem „za**aná noční můra“. 

4. Lena Dunham

Herečka a filmařka k volbám řekla, že je tu 100% šance, když vyhraje Donald Trump, že se odstěhuje do Kanady. „Miluju Kanadu. Myslím, že je to skvělé místo a ve Vancouveru je krásná oblast, kde mohu pracovat,“ řekla herečka.

5. Amy Schumer

Komediantka a herečka z filmu „Trainwreck“ řekla, že Španělsko bude její nová destinace, pokud vyhraje Trump. „Potřebuji se učit španělsky. Přesunu se do Španělska. Bude šílené, když Trump vyhraje, je to nad mé chápání,“ sdělila herečka v BBC pořadu v září.

6. Jon Stewart

Bývalý komik „Daily Show“ se bude chtít spojit s miliardářem Elonem Muskem, když Trump zvítězí. Časopisu People řekl: „Vezmu si raketu a odletím na jinou planetu, protože brzy se tato planeta zblázní.“

7. Cher

To samé řekla popová ikona Cher, která si ale určila planetu, kam odletí. „Stěhuju se na Jupiter, když Trump vyhraje,“ sdělila na svém Twitteru.

8. Chelsea Handler

Komička už si svůj plán připravila předem. „Koupila jsem si dům v jiné zemi, pro případ vítězství Trumpa,“ řekla v rozhovoru pro ABC. „Všichni, kdo hrozí, že opustí zemi, to neudělají, ale já ano.“

9. Samuel L. Jackson

Herec se vyjádřil nenávistí ke kampani Donalda Trumpa. „Pokud se ten k***én stane prezidentem, jsem si jistý, že se odstěhuji do Jižní Afriky.“ Co teď? Opravdu?

10. Whoopi Goldberg

„Možná je na čase se odstěhovat. Takového prezidenta nechci. Musíme najít jinou cestu,“ sdělila komička v talk show „The View“.

11. Neve Campbell

Herečka ze seriálu „House of Cards“ se prý přesune do své rodné Kanady, když se Trump stane prezidentem.

12. Keegan-Michael Key

Hvězda televizního programu „They Key and Peele“ také uteče do Kanady. „Je to 10 minut od Detroitu. Odtamtud jsem, moje máma tam žije. Bude taky šťastná, když tam budu s ní,“ řekl komik v lednu.

13. George Lopez

„Pokud vyhraje, nemusí se bát imigrace. My všichni půjdeme zpět do našich zemí,“ sdělil chvilku poté, co Donald Trump oznámil kandidaturu.

14. Ne-Yo

R&B zpěvák řekl, že se ihned přestěhuje do Kanady. „Já a Drake budeme sousedi, když Trump vyhraje,“ řekl zpěvák v říjnu.

15. Rev. Al Sharpton

Bojovník za občanská práva sdělil účastníkům při „Center for American Progress“ v únoru, že bude shánět letenky, když Clintonová nevyhraje. „Zarezervuju si letenku a pojedu odtud pryč. I když oni by mě stejně deportovali,“ řekl Sharpton.

16. Raven-Symoné

Hvězda Disney Channel má již pravděpodobně letenky už zakoupené či je možná odstěhovaná v Kanadě. V únoru totiž prohlásila, že se přestehuje do Kanady, pokud nějaký republikán bude nominován.
 

A jak se na tuto situaci díváte vy? Byli jste pro vítězství Donalda Trumpa, či spíše pro Hillary Clintonovou?

Autor: mak

Diskuze