Alex zabil Francesca
Zdroj: facebook
Odvrácená strana sociálních sítí

15letý Alex chladnokrevně zabíjel: Naštval ho „lajk“ na Facebooku!

Naprosto absurdní příběh se odehrál v Itálii. Patnáctiletý Alex se stal vrahem a to jen kvůli jedinému „lajknutí“. To se stalo oběti osudným!

Ještě není ani plnoletý a už vraždí. Patnáctiletý Alex Pititto je dvakrát střelil svoji oběť do hrudníku a nechal ji zemřít na poli, kde mladíka nikdo nemohl v čas zachránit. Jeho obětí se stal o několik let starší mladík s vousy Francesco Prestia Laberti. Celý případ ale není jen tak. Proč patnáctiletý vraždil? Asi to má v genech.

Alex je totiž synem z mafiánské rodiny. v Ndranghetské mafii, která má odhadem kolem šesti tisíc členů, je velká část jeho rodina - otec, matka, bratr a bratranec. Ti ale byli začátkem tohoto rozku zatčeni za obchodování s drogami. A proč tedy malý mafián zabil nebohého Francesca?

Důvod je opravdu smutný. Francesco na Facebooku „lajknul“ fotku Alexovi dívky. V tu chvíli byl oheň na střeše, protože podle britského deníku Mirror si žárlivý a agresivní Alex pomyslel, že se do ní Francesco zakoukal a bude mu ji chtít přebrat. A tak se rozhodl jednat. Opravdu smutný příběh! Rodina a přátelé zavražděného mladíka stále nemohou uvěřit tomu, že už mezi nimi není.

Autor: bin

Diskuze