Patrick Duffy, Suzanne Somers a Staci Keanan
Zdroj: isifa.com
Tajemství hvězd

Drsný osud hvězd Kroku za krokem: Duffymu popravili rodiče

Proslavili se jako komici, kteří díky své roli v seriálu Krok za krokem baví diváky už více jak dvě desítky let. V reálném světě mimo kamery se s nimi život ale rozhodně nemazlil. Odhalte s námi tajemství Lambertových a Fosterových.

Patrick Duffy uměl v roli stavitele Franka Lamberta diváky pořádně rozesmát. V opravdovém životě ho však stihl neradostný osud. V roce 1986 mu v rodinném baru brutálním způsobem zabili oba rodiče opilí mladíci.

„Strašně mě to poznamenalo, na druhou stranu jsem si uvědomil, že život musíme chápat jako věčný,“ řekl k hrůzné události Duffy, který si zahrál například i v Dallasu.

Carol odmítla chemoterapii

Herečka Susan Sommers, která hraje kadeřnici Carol Foster, si před lety prošla hotovým peklem, když jí při rutinní prohlídce přišli lékaři na nádor prsu. Ten si herečka nechala vyoperovat, chemoterapii však odmítla, čímž dost riskovala.

„Prodělala jsem rakovinu prsu. Ačkoliv už na mě sahala smrt, žiji dál. Miluji život a nechci jej jen tak opustit," řekla před deseti lety v talkshow. Rakovinu přitom dlouho nechtěla přiznat a dvacet měsíců natáčela v obrovských mukách.

V seriálu měly ukázkovou, i když někdy potrhlou rodinu, ve skutečnosti jejich rodinné zázemí nebylo tak pohádkové. Angela Watson, která hrála naivní krásku Karen, přišla kvůli rodičům o všechny peníze, které si v Kroku za krokem vydělala. Její rodiče je všechny utratili a Angela ze svého honoráře neviděla téměř ani floka.

To Staci Keanan, kterou v seriálu J.T. přezdíval Štěkna, trpěla nároky své umanuté matky, která z dcery chtěla mít hvězdu první třídy. Staci musela už od čtyř let chodit na castingy do reklam. Prošla si i modelingem, dabingem až pak nakonec zakotvila u herectví, u něhož nakonec ale stejně nezůstala. Nyní studuje, čímž dohání, co během dospívání zameškala.

Seriál Krok za krokem můžete sledovat na stanici SMÍCHOV každý den od 18 hodin.

 

Autor: ana

Diskuze