Finalisté Muže roku 2017
Zdroj: Muž roku
Krása střídá nádheru

12 nejkrásnějších mužů Česka odpovídalo na otázky na tělo! Kdo je váš favorit? HLASUJTE

Dvanáct statečných! Ano, tito krasavci se probojovali až do samotného finále, které se uskuteční 25. srpna v Náchodě a ze kterého vzejde Muž roku 2017. Který z nich to bude? Hlasujte v anketě!

Anketa

Jaký finalista Muže roku 2017 se vám líbí nejvíce?

Hlasovalo 2324 lidí.
Finalisté letošního ročníku soutěže Muž roku společně odjeli na soustředění do lázní Dolní Lipová, kde se na velké finále důkladně připravovali. Akci si nenechaly ujít ani známé osobnosti v čele s herečkou z Ordinace v růžové zahradě 2 Štěpánkou Fingerhutovou.

„Letošní finalisté jsou úžasní pohodoví kluci, kteří navíc skvěle vypadají. Jsem moc spokojen,“ chválil si finalisty organizátor soutěže David Novotný. Prásk.tv pro vás kluky vyzpovídal a mimo jiné zjistil, kteří z nich jsou ještě k mání. Třeba máte šanci, holky!

Finalisté dostali následující otázky:

1. Proč ses přihlásil do Muže roku?
2. Jaké je tvé životní motto?
3. Co je tvým největším koníčkem?
4. Co považuješ za své nejsilnější stránky?
5. Máš přítelkyni?

 


1. Tomáš Pospiš, fitness trenér, 25 let, Ladná

1. Čerpání nových zkušeností, rád bavím lidi a vystupuji na veřejnosti. Taky v tom vidím nové kontakty a hlavně zvýraznění nějaké sebeprezentace.
2. Pár mott mám, jedno z nich je: Bav se životem. Druhé je: Když zmizí protivník zevnitř, tak protivník zvenčí už tě nemůže ohrozit.
3. Dělám toho ve volném čase hodně, snažím se být všestranný. Můj největší koníček je sport, pak mám rád hudbu – rád si hraju na kytaru, jsem samouk. A také mě dost baví móda.
4. Nějaký obecný přehled a rozhled. Potom charisma a ten zevnějšek.
5. Přítelkyni nemám, rozešli jsme se po třech letech. Je to teď čerstvé.

 

Autor: niž

Diskuze