Prásk.tv

12 let v base? Leo Beránek zmlátil muže do bezvědomí

Rapper Leo Beránek se již dlouho snaží prorazit ve světě hudby. To mu ale příliš nevychází, a tak se zřejmě dal na dráhu kriminálníka. Podle policie v minulosti zmlátil muže do bezvědomí, což není zdaleka jediná potyčka, která se dnes řešila u Městského soudu v Praze. Beránek, jenž je už více než rok ve vazební věznici, tvrdí, že je nevinný.

8 fotek
Leo Beránek se ve světě tvrdé muziky zviditelnil díky písničce, kde zpívá „Já mám nové boty.“ Ty možná ale dlouho nenasadí. Hrozí mu totiž dvanáct let za těžké ublížení na zdraví a vyhrožování. Pokud se mu prokáže vina, bude rád, že dostane nějaké k vězeňskému mundúru.

Podle informací televize Nova je ve vazební věznici už více než rok. K líčení, kde soudce řešil jeho prohřešky, ho přivedla eskorta.

Ve dvou případech jde o to, že měl Beránek někoho zmlátit a nebál se tasit ani zbraň. Jednoho muže dokonce rapper zmlátil do bezvědomí. Případ se stal loni 1. května před jedním pražským barem, kde se Beránek podle svých slov zastal napadené ženy. Policie to ale vidí jako těžké ublížení na zdraví.

Jindy chtěl Beránek zase vědět, kdo mu prodal drogu, po které mu bylo zle. S bandou svalovců naběhl na dealera a strhla se hromadná bitka. Na jednoho z protivníků měl vytáhnout pistoli, což známý výtržník popírá. Nyní mu hrozí 12 let vězení. S tím má své zkušenosti, jelikož si téměř rok odseděl za výtržnictví.

TEST: Třímá ve vás agresivita?
Drogy v dnešní společnosti: Jsou všude, odkud se ale vzaly?

Autor: Han

Diskuze