Lapač snů
Zdroj: Profimedia
Noční můry

10 věcí, které byste ve snu raději nechtěli vidět: Nevěstí nic dobrého!

Snad každý měl někdy nějaký sen. Někdo si pamatuje, co se mu v noci zdá a jiný zase ne. Věříte na výklad snů? To, co se vám zjeví ve snu, může symbolizovat něco ve vašem životě. Tohle jsou alě věci, které byste ve snu raději neviděli:

Smrt - Pokud ve snu vidíte smrt, znamená to bídu, nouzi, zejména finanční nebo dokonce i bankrot.

Závist - Pokud vám někdo ve snu něco závidí, znamená to, že kolem sebe máte falešné přátele.

Zuby - Pokud se ve vašem snu objeví drkotající zuby, věstí to nepříjemné zprávy od vzdálených příbuzných. Kdžy vám trhají zuby, znamená to těžkou nemoc nebo velký neúspěch. Čištěstí zubů zas může znamenat boj o udržení majetku.

Létání na nebi - To věstí těžkosti v podnikání, ale může to znamenat i vážné zdravotní komplikace nebo dokonce smrt. Létat na nebi tedy ve snu vážně nechcete! Pokud vidíte červené nebe, věstí to hádky s přáteli.

Vrána - Vrána varuje před podléháním cizím vlivům. Pak by vás čekaly velké starosti a neštěstí.

Vlasy - Pokud si necháváte ve snu stříhat vlasy, věstí to smrt v rodině. Pokud někomu češete vlasy, znamená to zase, že někomu způsobíte bolest. Pokud někomu vlasy zaplétáte, předpovídá to zase hádku v rodině.

Vlk - Vlk je také to, co ve snu vidět rozhodně nechcete. Jestliže ho vidíte, znamená to, že budete nenáviděni. Pokud ho uslyšíte výt, budete utlačováni.

Vzteklý pes - Jestliže se vám ve spánku zjeví vzteklý pes, je to varování před podlými přáteli.

Kuna - Pokud ve snu vidíte kubu, je to varování před zloději a lstivými ženami. Takže pozor!

Bloudění - Pokud se vám ve snu stane, že zabloudíte ve městě, věstí do problémy s daňovým úřadem. Když zabloudíte v lese, můžete mít zase neshody se svým zaměstnavatelem.

Autor: mk

Diskuze