SuperStar
Zdroj: oficiální zdroj
SuperStar Televizní hit

10 nej SuperStar: Krásná Mandzáková, pneumatická Natálie a vesnické karoake

První semifinálový večer SuperStar se vydařil ve všech směrech. Skvělé pěvecké výkony, krásné holky, drama do poslední chvíle a také vesnické karoake nebo masáž na otevřené scéně.

1. Příjemný podraz poroty

Terezka je krásná holka, ale Sabina má nezaměnitelný, silný hlas... Fanoušci SuperStar kroutili nevěřícně hlavami, proč zrovna tyhle dvě holky jdou do rozstřelu. A nakonec se ani nedozvěděli, která by postoupila, která z holek dostala více sms. Zasáhl totiž Paĺo Habera.

Tak to nás porota solidně převezla... Habera navrhl použití divoké karty, kterou jednou za soutěž může porota použít... Křováková i Mandzáková šly obě do semifinále a zpívaly naživo! Diváci nadšeně jásali. A nebylo překvapním, že obě hlace postoupily do finále.

2. Nervózní Mario Bendik

Mário Bendík

V zákulisí byli soutěžící značně nervózní. Nejvíc asi zpěvák z Prešova Mário Bendík. "Jsem unavený, hodně unavený" řekl viditelně zničený Mário Prásku. Jakoby věděl, že ze soutěže vypadne...

Vše o SuperStar Čtěte ZDE

3. Měkká Beyoncé

Karolína Vrbová si vybrala písničku Irreplaceable od Beyoncé. Jak o něco později řekl Ondřej Soukup, těžší kalibr by jen těžko našla. Snad jen Farné se její vystoupení líbilo, protože sama by to asi nezazpívala.

Haberovi to přišlo nudné a průměné, i když uznává, že tóny dala. Jenže Beyoncé má vážně složité písně a Karolína je na ní podle něj moc mladá. "Bylo moc měkký," říká Ondřej Soukup.

ČTĚTE TAKÉ:

Zázračný talent s přezdívkou Budulínek: Trápí se kvůli váze
Scalexova gilotina: Semifinále utnulo 4 krky, přidal bych dva další
VIDEO: SuperStar: Takhle blbne nesmělý krasavec Štefan Pčelár!

4. Nemocná Stýblová
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, ale Veronika Stýblová je spolu s Adamem Kukačkou největší favoritkou letošní SuperStar. Z dovolené v Egyptě se však vrátila tak trochu nemocná. Porotci čekali, že stejně jako na generálce své vystoupení zvládne špatně. Ale spletli se.

Ačkoliv dvakrát zkolabovala, připravit se a píseň One Night Only od Jennifer Hudson zvládla téměř dokonale. Asi i ona sama byla v šoku, jak to zvládla a Haberovi nezbylo nic jiného, než jí věnovat slova uznání.

5. První láska v SuperStar

Láska v SuperStar

Měla zůstat v utajení, nemělo to prasknout a Karol Komenda byl zjevně nešťastný z toho, že moderátor večera Roman Juraško nebyl ticho. Ale prasklo to, dali se dohromady na dovolené v Egyptě a chodí spolu. Komenda sbalil černovlasou pěnici Natálii Kubištovou.

"Někdo si přiveze z Egypta suvenýr, jiný třeba holku," smál se Juraško a dodal, že kluci si už stěžují, že nikdo se na Natálku nesmí ani podívat.

6. Vesnické karoake na oslavu narozenin
Není velkým překvapením, že Daniel Šmidák předvedl nejhorší pěvecký výkon večera. Přdtím postupoval v podstatě jen proto, že Haberovi přijde jako hezoun a magnet na holky. Možná také proto postoupil do finále, ale v písničce Troublemaker od Olly Murs ft. Flo Rida se moc nepředvedl.

Troublemaker je super věc, Danovi to dost ujíždělo a porota jej roznesla na kopytech. Farna ho zdrbala mírně, Habera ho drsně posílá ven ze soutěže. Soukup pouze přiznal, že to bylo hrozný. Daniel Šmidák prostě podle nich nemá v soutěži co dělat a udělali chybu, že ho pustili a tak daleko. A to měl v neděli 19. narozeniny...

"Tvl, oni jsou dneska hustý!" pronesla Natálka Kubišotvá zatím v zákulisí v reakci na jejich hodnocení.

7. Tereza Mandzáková

Tereza Mandzáková

"To je naše modelka," říkají o ní ostatní soutěžící. A mají pravdu, kráska ze Slovenska vyplula v neděli na pódium ve svítivých žlutých šatech a ohromila nejen svým zpěvem. Opravu si někdo myslel, že tahle holka mohla v duelu vypadnout? Asi ne...

Tereza Mandzáková

Tereza Mandzáková

NEPŘEHLÉDNĚTE: Scalexova gilotina: Semifinále utnulo 4 krky, přidal bych dva další

8. Bendík je masér

Mário Bendík

Jak už jsme psali, Mário Bendík z Prešova je venku, ze soutěže vypadl. A proto se sluší na něj vzpomenout ještě jednou. Je to totiž masér.

9. Pneumatická Natálie

Natálie Kubištová

Tahle poloalternativní mladá dáma během svých postupů baví čím dál víc. Vzala si hrozně těžký song na frázování a byla fakt CRAAAZY. Píseň od Gnarlse Barkleyho se jí vážně povedla.

Farna chválila, je prý na pódiu jako doma. Habera měl v neděli slinu, a tak hledal chyby. "Psychadelické vystoupení," řekl. Soukup a Farna však tvrdě nesouhlasili a přidali se k nim diváci... "Mně se to strašně líbilo," přihodil si Soukup. "Stala se z tebe pneumatická Natálie."

10. Všichni čekali, že vypadnou
Jako poslední dnes končí... Hodně nečekaně Mário Bendík. "Neeeeeee," ozvalo se z dívčích úst pod pódium. Ale on čekal, že vypadne. Nevypadal zklamaně ani smutně. Stejně tak Jan Zamec. Koňák asi nebyl lidem příliš sympatický. Ale ani on nebyl příliš smutný.

A stejně tak Lily Maníčková ze Slovenska. Nebyla moc smutná a s postupem nepočítala. "Nejsem lidem moc sympatická," konstatovala smířeně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SuperStar: Zvolte Miss porotkyni! Která vás očarovala?

 

Co to znamená? Nechtěli vyhrát? Nechtěli bojovat? Šli do soutěže, aby pak smířeně vypadli? Asi je dobře, že tihle lidé nebudou SuperStar. Takže jediná, která nepočítala s tím, že nebude zpívat ve finále, byla Karolína Vrbová. Nejmladší letošní soutěžící svůj pád pořádně obrečela.

Předchozí díly SuperStar sledujte na voyo.cz

Autor: ham

Diskuze