Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova, Profimedia.cz
Prásk.tv

10 let od skončení Esa: Leoš Mareš dospěl v opravdového muže

Leoš Mareš (43) je jedním z našich nejznámějších moderátorů. Zatímco mladší generace zná jeho práci především z Instagramu, ta starší si ho ještě pamatuje z hudebního pořadu Eso, který uváděl mezi lety 2004 -2009. Od odvysílání posledního dílu uběhlo 10 let. Podívejte se, jak se za tu dobu změnil.

10 fotek
Hudební pořad Eso má většina lidí spojený s Terezou Pergnerovou nebo Leošem Marešem. Nutno podotknout, že Mareš moderoval Eso nejdéle ze všech moderátorů, kteří se kdy ocitli ve studiu. Hosty zpovídal celých pět let.

V době, kdy do pořadu nastoupil, mu bylo 28 let. Pravda, to už zrovna není teenagerský věk, ale Leoš vypadal jako mladíček. Toho dnes už rozhodně nepřipomíná. Za posledních deset let totiž pořádně zmužněl a fanynky všech věkových kategorií jsou z něho pořádně paf. „Já teda nevím, ale čím je Leoš starší, tím vypadá lip,“ napsala mu jedna z nich do diskuze na Instagram.

Moderátor je prostě ten typ muže, který stárne do krásy a platí za čím dál většího fešáka. Příznivců a hlavně příznivkyň mu neubývá, ale bohužel mají smůlu. V únoru loňského roku pojal za manželku Moniku, tehdy ještě Koblížkovou, se kterou je zkrátka neskonale šťastný. Vsadíme se, že ještě dlouho bude.

Ženy a dívky Leoše Mareše. Která je vám sympatická?
Hezčí partner: Účesy pro muže i ženy, které trápí kouty

Autor: Han

Diskuze