Ještě dokonalejší

10 DNÍ BEZ CUKRU: Jennifer Lopez ukázala tělo po hubnoucí výzvě! Slintá i její ex

JLo (49) se s novým rokem rozhodla zatočit s nedokonalostmi své už tak dost skvostné postavy, a tak na deset dní ze svého jídelníčku vyřadila sacharidy. A jak sama potvrdila, nebylo to nic lehkého. Výsledky ovšem stojí za to.

10 fotek
Někomu se může zdát, že vydržet deset dní bez cukru, bude hračka. Jenže v momentě, kdy si uvědomíte, v kolika potravinách se ukrývají sacharidy, je to celkem challenge pro vlastní vůli.

Taková Jennifer Lopez je však na tvrdý režim zvyklá, a tak se rozhodla zajít ještě dál a kromě zdravé stravy a pravidelného cvičení vyzkoušela i desetidenní dietu, při které se nesmí konzumovat žádné sacharidy.

10 dní je pryč a zpěvačka se pochlubila svými výsledky. Jestli předtím někomu přišlo její tělo dokonalé, teď bude teprve zírat! Pevné křivky jako skála ocenil dokonce i její ex-partner, rapper Diddy (49), který fotku okomentoval zamilovaným smajlíkem a k tomu nezapomněl dodat: „Ach, můj bože!“. Tohle si ale nenechal líbit současný partner JLo basketbalista Alex Rodriguez (43), který k úchvatnému snímku napsal: „Mám já to ale štěstí!“, s čímž nelze jinak, než souhlasit!
 

Autor: bin

Diskuze