Dagmara Przybysz
Zdroj: facebook.com
Bez pomoci?

DĚSIVÉ DETAILY ze smrti oběšené Dagmary (†16): Záchranář byl po prohlédnutí dívčina těla v šoku!

Teprve šestnáctiletá Dagmara Przybysz byla nalezena mrtvá na školních záchodech. Podle si dívka vzala život sama. Záchranáři si však všimli něčeho podezřelého.

7 fotek
Šestnáctiletá dívka žila sice s rodinou v britském městě Redruth, ale původně pocházela z Polska. A právě východní kořeny rozohnily nenávist v jejích spolužácích, kteří jí dlouhodobě kvůli jejímu původu šikanovali a vyvíjeli na dívku obrovský psychický tlak.

Nic ale navenek nenasvědčovalo, že by se dívka tolik trápila, proto její smrt byla pro rodinu i školu obrovským šokem. Podle informací serveru Independent šla Dagmara o hodině na záchod, kde skončila svůj život tím, že se oběsila. Tělo ale našli až hodinu a půl po dívčině smrti. První podezřelou věcí tak je fakt, že ji nikdo nehledal či nenašel dříve.

Dívku už záchranáři našli na zemi. Měla na sobě deku a když ji jeden ze záchranářů Christopher Rogers odkryl, zjistil, že do té doby se dívce nikdo pomoct nesnažil. Žádná snaha o záchranu života na jejím těle nebyla znát. Dívce tedy dávali alespoň oni první pomoc, ale po dvaceti minutách věděli, že už bylo pozdě. Nyní se vyšetřuje, jestli dívčina smrt nebyla zbytečná a po hrozném činu, který sama na sobě spáchala, nebyla šance jí zachránit. Každopádně tak či tak, život to mladé dívce už nevrátí...

VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě zničila a teď se to znovu vrací
Šikana se přesunula do mateřských škol! Zažívá ji vaše dítě?

Autor: bin

Diskuze