Shannen Doherty
Zdroj: Prásk!
Snad už bude lépe

VIDEO: Shannen Doherty ukázala záběry z nemocnice! Co jí lékař s prsem prováděl?

Shannen Doherty (45) statečně bojuje s rakovinou. Podstoupila už několik operací, ale nemoc dále postupuje. Herečka je už na pokraji svých sil, ale bojuje statečně dál. Nyní natočila fanouškům dojemné video.

Představitelka Brendy ze seriálu Beverly Hills 902 10 dál bojuje s rakovinou. Diagnostikována jí byla v prsu minulý rok. Od té doby se rozšířila do lymfatických uzlin a do ostatních částí těla. Proto nyní podstupuje chemoterapie a ozařování.

Nemoc se jí zhoršila v období, kdy za ní firma, která spravuje její finance, neplatila zdravotní pojištění. Herečka následně společnost žalovala. Nyní zveřejnila video z nemocnice, ve kterém jí lékař zavádí skrze prso cévku do těla, pomocí které budou herečce podávány léky v případě, že by to už formou cév nebylo možné.

Shannen drží palce jak herečtí kolegové, tak i tisíce fanoušků. Dříve byla známá tím, že se rozhádala, s kým mohla. Dostala za to i výpověď v několika seriálech. Teď ale působí velice milým a vděčným dojmem. Vypadá to, že se s nemocí z ní stal nový člověk. Tak snad vše dobře dopadne!

Autor: Beat

Diskuze