Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Instagram
Přes 200 tisíc

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková prozradila tajemství: Jak získala statisíce fanoušků na Instagramu?

20. 4. 2018

Herečka Anička Kadeřávková (20) známá ze seriálu Ulice přišla s dalším přiznáním. Prozradila, jak získala statisíce fanoušků na Instagramu.

12 fotek
Herečka Anna Kadeřávková je divákům televize Nova známá jako Rozina Maléřová ze seriálu Ulice. V té už nějaký čas mladá herečka nepůsobí, přesto má Instagramu přes 200 tisíc fanoušků. Teď prozradila tajemství, jak k nim přišla.

V České republice se řadí k těm nejsledovanějším umělcům. Kam se na ni některé hvězdy hrabou. Je krásná a tak jí brzy na sociální síti začaly denně přibývat stovky fanoušků. Díky velkému počtu sledujících si už přišla jako Influencerka pořádný balík. největší popularitu jí zajistila samozřejmě role Roziny v seriálu Ulice, který má mnoho příznivců. Čehož si je Anna dobře vědoma.

Jak se to stalo, že získala tak velkou přízeň, prý sama ani pořádně neví. "Mně se to prostě stalo. Nikdy by mě nenapadlo, že budu takhle populární online," říká. Myslí si, že aby lidí získali velký počet sledujících, měli by být sví a na nic si nehrát. "Znám třeba profily, takový ty YouTuberky a tak, a přijde mi, že jsou to spíše jen takové ty online postavičky bez nějakého charakteru, bez jakéhokoliv osobního kouzla a to je tam hrozně znát. Přijde mi, že mě ti lidi sledujou proto, že cejtěj, že jsem přirozená, moc se nesnažim nějak přetvařovat a tak. To je to, co u mne funguje. Nevim, jestli by to fungovala i u někoho jiného, ale u mne to funguje," myslí si.

„Pro mne samotnou to bylo velké překvapení. Instagramu se věnuji každý den. Dokonce mi začaly chodit nabídky od různých firem pro propagaci jejich výrobků. Přiznám se, že jsem měla období, kdy jsem nehrála a Instagram mě díky tomu skvěle uživil,“ svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz mladá herečka.

Autor: mk

Diskuze