Kylie Jenner a Kendall Jenner - 10
Zdroj: Profimedia / Twitter
Pohled pro Bohy? Kdepak

GALERIE: Dnes jsou Kardashianky supermodelky, před plastickými operacemi to byly ošklivky!

Kendall Jenner a Kylie Jenner jsou dnes respektovanými supermodelkami a vydělávají nejen na sociálních sítích miliony dolarů. Jejich snímky staré pár let však odhalí krutou pravdu.

10 fotek
Obě jsou sestry Kim Kardashian a obě využily její popularity a její reality show, aby se staly stejně slavnými. A překvapivě se jim to daří. Amerika z nich šílí stejně jako z jejich sestry a ačkoliv v podstatě nic neumějí, jsou z nich milionářky.

Kendall Jenner (20) se v poslední době živí jako modelka a propagátorka známých značek. Většina lidí ji také zná jako televizní osobnost. A hlavně, za loňský rok překvapivě vystoupala až na první místo nejlépe placených modelek světa. A to všechno ve dvaceti letech. Neuvěřitelné.

Mladší Kylie možná není tak hezká, nicméně začíná v pouhých osmnácti letech šlapat svým sestrám na paty. Na svém instagramovém účtu má neuvěřitelných 63 milionů followerů a každá její fotka je probírána bulvárními médii po celém světě. Je s podivem, co může z obyčejných, tak trochu ošklivých školaček, vyrůst.

Autor: red

Diskuze