Mišík, Svoboda, Geislerová, Budková vyrazili na párty
Zdroj: Epic
Užili si to

FOTO: Mišík, Svoboda, Geislerová, Budková vyrazili na párty: Bylo to epic!

V pátek večer se v Revoluční ulici otevřel nejmodernější multižánrový hudební klub v Praze, jehož plocha čítá 2 500 m2 a pro hosty je rozložena ve dvou patrech. Velkolepou epickou show, která započala novou klubovou éru, přišly shlédnout i známé osobnosti.

7 fotek
Zpěvák Adam Mišík (20) tentokrát nechal svou přítelkyni Dianu doma a do klubu Epic dorazil se svým kamarádem. „Já to miluju. Žil jsem dlouho v LA a taky v Las Vegas a viděl jsem ty nejlepší kluby na světě a miluju i Prahu a vždycky mi bylo líto, že tu chybělo něco, co by se tomu dalo vyrovnat, velikostí, servisem i tím, jak to vypadá a jsem rád, že tu konečně něco takového vzniklo. Jsem nadšenej,“. A s jakým drinkem v ruce můžete Adama v klubu potkat? „Já mám rád bílé víno, miluju šampaňský, někdy si dám i pivo,“. Jinak raději tráví čas více na parketu než u baru. „Tančím rád, hodně a divoce,“, přiznal se charismatický zpěvák, který jistě potěší všechny své fanoušky, neboť připravuje novou desku.

Modelku Terezu Budkovou vidíte v Praze už vzácně. Téměř dva roky randí s hokejistou Ondřejem Pavelcem, takže většinu času tráví v zahraničí. Společně žijí v New Yorku, další část roku tráví pracovně v Německu, kde fotí kampaně. „Jednou bychom rádi žili spíše tady v Čechách, máme to tu rádi a jsou tu i naše kořeny, takže jsem stále aktivní převážně v Evropě, zatím nezvažuji, že bych pracovala jen v Americe. Kromě focení točím i reklamy, ráda hraju, takže vyhledávám i takové pracovní zakázky,“ říká jedna z našich nejkrásnějších modelek. Do klubu Epic vyrazila v kožených úzkých legínách a dala tak na odiv své krásné štíhlé a dlouhé nohy.

Podívat se do nového klubu přišla také známá DJ Lucca Lucie Dvořáková, zpěvačka Sabina Křováková, moderátorka Petra Svoboda a také modelka Klára Medková Kováčová. Klára vypadá naprosto fantasticky. Rodinný život jí svědčí, ale ráda se ukáže i ve společnosti. Do klubu Epic přišla v doprovodu kamarádek. Tričko Simony Krainové jí náramně seklo, outfit podtrhla nepřehlédnutelnými botami.

Jeden z nejkrásnějších outfitů si oblékla herečka Henrieta Hornáčková. Doslova vystavila svoje vnady v průhledném krajkovém tílku a pánové, se kterými vedla ten večer konverzaci, těžko udržely svoje oči mimo její dekolt.

Herečka Ester Geislerová, kterou jsme na openingu také potkali, chystá další projekty. „Chystáme další nová trička a máme radost, že v nich lidi našli zalíbení jako my. K tomu nám s Josefínou teď v dubnu vyjde kniha Terapie sdílením, ve které publikujeme skutečné rozchodové věty, které nám tisíce lidí zaslali. Vybrali jsme ty, které na nás nejvíce zapůsobily, a rozhodly jsme se je sdílet. Je to celé o emocích, pozitivních i negativních,“, říká Ester, která má v posledních měsících velmi napilno.

Petra Svoboda se vrátila z dovolené z Dubaje, kam odjela se svou dcerou. Na večírek vzala svoji kamarádku blogerku Andulu, se kterou tvoří nerozlučnou dvojici. Kamarádí spolu a často spolu vyrazí i do společnosti. „Já už dnes na akce vyrážím vzácně, ale tohle jsem si nechtěla nechat ujít. Jsem ráda, že je tu konečně něco takového. Je to velmi příjemný prostor a baví mě i VIP část, která je velmi komfortní a splňuje to, co mám ráda. Spíš než vyrazit na parket, si ráda poslechnu dobou hudbu v sedě s kvalitním drinkem a popovídám si s přáteli, ocením i servis, který je tu na zahraniční úrovni,“ říká Petra Svoboda.

Velkolepá laserová show, skvělá taneční hudba a fantastické drinky vytvořily úžasnou atmosféru. Zahájení nového klubu se povedlo na jedničku.

 

Autor: mk

Diskuze